Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is vagy úgy hogy össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is vagy úgy hogy össze csaptak felette a hullámok?

Figyelt kérdés

sajnos most nagyon így érzem.. tönkre ment az 1 éves kapcsolatom.. kiszeretett belőlem..pedig nagy reményeket fűztem hozzá..szakítottunk..majd bele szerettem a legjobb barátjába . összejöttünk..ez tartott kb 2 hétig mire azt mondta h a részéről csak fellángolás volt..és nem akarja h azt higgyem h átver..inkább legyen vége. nem tudom h miért:( ebben a hónapban 2x is szakítottak velem:( úgy érzem bennem van a hiba, mert sajnos szép lány vagyok, minden pasinak bejövök, de ők mintha csak "ki szeretnének próbálni". pedig én komoly vagyok, és az igazit keresem. nem tudom miért történik ez velem:( szeretnék végre boldog lenni:(

sajnálom h itt írogatom a problémáimat, de muszáj vagyok kiadnom magamból, mert nem tudom senkivel megbeszélni a problémáimat :(köszönöm szépen:(

19/L


2010. nov. 11. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem más is van így, én is így vagyok. Annyi hogy nekem még nem volt hosszabb kapcsolatom, csak 1-2 rövidebb amiből végül nem lett semmi. Nemrég volt megint egy ilyen hogy elkezdett alakulni valami, kezdtem reménykedni hogy összejön valami komoly, de végül nem lett belőle semmi mert a csaj nem tudta mit is akar igazából, aztán persze én húztam a rövidebbet. És már rohadtul elegem van, meg piszkosul unom az egyedüllétet, de nem találok olyat akivel komolyan lehetne gondolni a dolgokat. Pedig én is csak annyit akarok hogy boldog legyek végre.

19/F

2010. nov. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sajnálom:( én teljesen megértem a problémádat:( és hiába gondolok arra h na ennél már csak jobb lehet..de nem..mert egyre rosszabb:(
2010. nov. 11. 23:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Na igen, most én is azzal biztatom magam h ennél már csak jobb lehet, és már épp itt az ideje. Szóval reménykedem hogy ennél már csak jobb jön. Ne aggódj lesz még jobb neked is! Kitartás!
2010. nov. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom. 21 éves vagyok és nem volt semmilyen kapcsolatom. Ahogy elnézem magam, nem is lesz. Öröm az ürömben, hogy legalább ilyen gondjaim nincsenek.
2010. nov. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez a honap kedvesem sok hozzad hasonlo embernek rosszul kezdodott, beleertve engem is, de nem kell elkeseredni mert a decemberi honapba minden problemad megoldodik!Azt ajanlom neked h a hetvegen utazz el...szulokhoz, nagyszulokhoz es ne foglalkozz massal, csak veluk...az elektromos dolgaid meg felejtsd el(szamitogep,telefon,tv...) ezen a hetvegen!Hetfonre kivancsi vagyok h erzed magad!

21L:)

2010. nov. 12. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!