Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hm lányok hozzátok szól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hm lányok hozzátok szól a kérdésem, (nem akarok általánosítani) de miért vagytok ilyenek?

Figyelt kérdés

Szal a kérdés az lenne, miért érzem azt.. hogy manapság már nem lehetsz őszinte, pl ha akarsz egy lányt, játszanod kell.. ugymond, kifejtem mire is értem:)


Ha nagyon keresed megszokja és kikap rajtad, amint érzi hogy oda vagyérte, majd elkezd játszani, (érzelmileg zsarolni)..egyesek hülyének nézni,(vagy finish:) és nem kellesz neki)

Ez akkor igazán rossz mikor már érzel a lány iránt..és..


De miért? (nem vagyok öszetörve:) csak kiváncsi vagyok Ti lányok erről miként vélekedtek) kort is irjatok légyszives:) Tényleg kezdek arra rájönni sehogysem jó:)


Meg mi ez a "én csak azért sem irok rá msn-en(eddig is Ő irt ha kellek keres továbbra is:))


vagy_: Én "nem fogom felhívni...eddig tudott keresni ha kellek továbbra is felhív:)) szöveg, ezt sem értem:S:S :D:D

(rosszabbaknak még a fejük is "betörik" és hozzádvágják hogy, most mi bajod hogy nem hívsz fel, még ők durciznak:)


...nagyon nagyon ritka az a kapcsolat ahol a felek igazán "tisztelik és megbecsülik egymást".thx


ez jó kis téma:) igaz erre nincs magyarázat és soha nem is lesz. semélyk félről:)

üdv.


2010. nov. 11. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
hát van a sorokban igazság! Erre kiváncsi lennék én is, de nem lesz úgysem kielégítő válasz, ezt nem lehet megmagyarázni. F
2010. nov. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Hmmm,én szerintem sose voltam ilyen.:)Mondjuk most épp engem zavart,hogy mindig én keresem a barátomat.1 éve vagyunk együtt,nem arról van szó,hogy nem szeret,hanem egyszerűen csak hozzászokott,hogy mindig én keresem.Aztán engem már ez zavart és szóvá tettem,mondta,hogy igazam van,ne haragudjak.Azóta kb 50-50%ban keressük egymást.:)Bár ez épp egy kapcsolaton belül van,amiről te beszélsz gondolom még a kapcsolat kialakulása közben..gondolom azért csinálják ezt,mert úgy gondolják,hogy egy fiú dolga az,hogy "udvaroljon" és ezt ők úgy fogják fel mint egyfajta udvarlást..tehát nehogy már ő keresse meg rohanjon egy fiú után..


19L

2010. nov. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Na. Én 19 éves lány vagyok, soha nem viselkedtem így senkivel. Véleményem szerint aki így intézi a dolgait, gyerekes, érzéketlen, felelőtlen és kicsit ribanc is...Nem tudom, hogy kit mi vezet idáig.

Azt tudom neked tanácsolni, hogy figyeld a lányok arckifejezését, szemét, mozdulatait, beszédét, ezek sokmindent elárulnak. Ha látod a lányon, hogy szelíd, jóindulatú, akkor start rá, de csak ha őszintén akarod.

Azért is lehet ez a jelenség gyakori, mert nagyon el van torzulva manapság a legtöbb ember értékrendje. Lehet, hogy a rossz nevelés következménye. Érzelmileg azért a legtöbb esetben hasonlítunk azokra, akik között felnőttünk...

Legyél picit "pszichológus"! Addig én is csak köcsögökkel találkoztam, ameddig azt néztem, hogy ki mit mond. De amikor gesztusokat, beszédstílust, mimikákat figyeltem, felfigyeltem a barátomra, a "legtündérebb" pasira, akivel valaha találkoztam...Nem csalódtam benne:)

Szépen bánik velem, tisztel, becsül, én szintén megadok neki érzelmileg mindent, fontos nekem.

Az "én ugyan nem fogom felhívni, ráírni msn-en" dolog pedig ideális esetben a női büszkeség megőrzése. Azért csak a fiúnak kell ebben nagyobb részt vállalni:) Én sem futottam senki után...szerelmem bizonyított, rendszeresen keresett, így én is kimutattam, hogy akarom őt...:)

Sok rendes, jó lányt ismerek, csak észre kell venni őket. (És a szépség és az jóság/ész nincsenek fordított arányosságban.)

2010. nov. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért van ez. Észrevettem, hogy sokszor sírnak, hogy miért nincs egy őszinte pasi se, ezen röhögök mindig jót. Az a baj ezzel a típussal, hogy ez meg nem kell, mert ugyebár az alfahím kell, aki meg kihasználja őket.
2010. nov. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

koszonom a hozzaszolasokat

kedves valaszolok. Hat nem tudom az elejen igen menjen a fiu a lany utan..na de pl utobbi kapcsolatomban... fel evig csak a fiu keresi hivja...mar belefaradtam.. ugy gondolom idovel viszonzas is kell h legyen...mar kezdett elegge zavarni mondtam is neki...de hiaba hivott fel neha...nagyon eroltetett volt a hangja...az mar akkor sem olyan mintha magatol oszinten erdeklodne feloled...szal nagyon akarodzik egy lany utan sem menni..jelenleg..

2010. nov. 11. 23:15
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt az msn-es dolgot én is gáznak tartom, illetve, hogy ha te nem keresed, akkor hiába kedvel Ő is, -de rosszul mutatja ki-, akkor nem lesz semmi az egészből... Épp valamelyik nap láttam fb-n egy csoportot, hogy "ha nem írsz rám ma sem beszélünk:)" és akkor a lányok like-olják...


A másik ilyen nevetséges dolog, az, hogy ha bunkó, vagy paraszt vagy egy lánnyal, az sokkal jobban imponáló, mint sem, hogy virágot adsz neki, és elmondod, hogy szereted... Persze van kivétel, de szinte mindenki ezt keresi...:)

Ezek a lotyók, amíg nem jön meg az eszük nem is érnek többet talán egy numeránál...

Tényleg gáz, hogy néha egy csajhoz külön "útvonaltervezés" kell a sikerhez...


Sőt a legjobb, hogy ha meg pár ilyen apróság után a fiú már nem keresi a lányt, aztán felmerül a kérdés, hogy idáig keresett, most már nem, de miért? *.*


Amúgy látom azért, hogy a fiúk is megcsinálják ugyanezeket a baromságokat, szóval, ha kinőnék ezeket, akkor lehetnének végre normális kapcsolatok...

2010. nov. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 harcosangyal ***** válasza:

L/19

A játszadozást, a zsarolást sokan azért csinálják mert túl sokat csalódtak [ismerek nem egy ilyet]. A szerelmi csalódások sokszor visszahozzák gyermeki énünket aki vissza akar vágni, csak ezen gyermeki gondolat lévén nem épp ésszerűek a módszereink. Szóval a következőn töltik ki, nem pedig azon akin kéne. Persze kivételek mindig vannak. :)

Az meg, hogy [el]várjuk, hogy keressettek nálam pl természetes. Legalábbis az elején. Mert látnom, éreznem kell, hogy komolyan érdeklődik irántam az illető és nem csak meghúzni akar.

Szerencsére a mostani barátom akart engem annyira, hogy az elején végig ő keresett. Egy idő után meg természetessé vált, hogy egymást kerestük. Mindkettőnk részéről meg van a tisztelet. :)

De úgy igazán belegondolva és válaszolva erre nő és férfi sose fogja egymást megérteni :) Mindig másképp gondolkodunk és épp ezért annyira szép ha két ember mégis egymásra talál :) És ha nem gondolkodnánk másképp => nem vitáznánk => nem lenne békülős szex sem... Pedig nincs is annál jobb. ;)

2010. nov. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor is ezen az elvárásos dolgon sok minden múlhat!


1. Tegyük fel a lánynak is tetszik a fiú, de elvárja, hogy ő írjon neki, vagy keresse mindig, de úgy ad jeleket, hogy azt nem lehet 100%-osan értelmezni, emiatt a fiú azt látja, hogy ebből nem lesz semmi, aztán a csaj csodálkozik a végén...


2. Tegyük fel a lánynak épp nem tetszik a fiú, de a srác azt gondolja, hogy 'hát tudom, hogy a lányok elvárják, hogy én keressem őket', ami szintén a rossz értelmezésből adódóan erősen kifejezve zaklatásba megy át...


+ Amit még tapasztaltam az a sunyulás... Ha nem akar valakit közelebb engedni magához, akkor miért nem lehet megmondani? Mondták, hogy ez azért van, mert nem akarja megbántani az illetőt a lány... Na de nem az lenne a könnyebb megoldás, hogy elmondja, hogy nem, és akkor azzal a lány megspórolja magának, hogy egy olyan valaki keresi, akit nem akar, és emellett a fiú is másra tudna koncentrálni.

2010. nov. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!