Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyenek a mai 16-17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a mai 16-17 éves lányok?

Figyelt kérdés
Hihetetlen,hogy nemhogy nem szüzek már,de már vagy 3 éve elvesztették :O Ezt ők úgy fogják fel,mintha verseny lenne??? Miért akarja elveszteni egy 15 éves lány mindenáron a szüzességét ? Ki vannak indulva,vagy nem akarnak "lemaradni" ????
2010. nov. 11. 21:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

21:37 -es vagyok.


Gondolom azt akartad mondani, hogy egy k_urva vagyok. Elöször is, nem b_aszattam meg magam, hanem közös megegyezés volt, és SZERETKEZTÜNK. Tudod mi a különbség a kettő között?

A szeretkezésben benne is van a szó, hogy SZERETet. Ilyenkor nem a saját vágyainkra koncetrálunk, hanem arra, hogy minnél többet adhassunk a párunknak, és minnél jobban élvezze az együtt létet.

A b_aszásra a megfelelő szó talán az önzőség. Ilyenkor csak kapni, kapni, kapni, akár kitől,nem lényeg, csak kapjunk. B_aszásnál nem beszélhetünk érzelmekről, szeretetről, vagy erotikáról.

(így zárójelben még a k_urva/ribanc is:

K_urva: Pénzért árulja a testét.

Ribanc: A te nyelveden, hogy értsd: minden második pasival megb_aszatja magát... )


Szerintem meg elég érett vagyok a dologhoz, testileg lelkileg-értelmileg. [nem, nem jöhettek most a korommal, mert ez egyéntől függő.]


És igen, azt mondom, hogy Párom. Mert Ő az én Párom. :) Lehet, hogy nem örökre, de Ő a Párom. Ha az ember életében egy igazi lenne, akkor felnőtt koráig nagy magányban élne... Amúgy. Egy éves kapcsolat után, büszkén és bátran mondom hogy Ő a Párom.

Szüleim elváltak, édesanyámnak van egy új párja. Mondhatnám, hogy barátja, pasija, faszija, stbstb. a jelentése akkor is ugyanaz.

Számomra a párom kifejezés sokkal inkább kifejezi, hogy mi tényleg összetartozunk, és szeretjük egymást. Sokkal szebb megfogalmazás, mint a ,,pasim". És hogy örülj, szoktam Uramnak is hívni. :)


Szerintem, te velem egy korú, vagy fiatalabb lehetsz, az írásod és a felfogásod alapján. Vagy lehet, hogy idősebb, de ezt csak azért, hogy ne tudj visszavágni azzal, hogy félre nyúltam. :D

Ezt a kérdést azoknak írtad ki, akiknek ugyanolyan a felfogásúk, de sajnos most te nyúltál félre nyúltál. :(

Sajnos van egy olyan érzésem, hogy mivel sokszor megy a vita erről itt GYK-n, te is ezért írtad ki..


"Látom nem tudod felfogni a dolgokat, és tényleg csak általánosítasz... De ez már legyen a te problémád hogy mindenkiben a rosszat keresed ;) "

Ehhez hozzáfűzni már nem tudok mit, mindent elmondott helyettem is. :))



[ui.: nem vagyok elszállva magamtól, csak most jól esett kicsit húzni. :D gonoszvagyok, igen, tudom. :3 ]

2010. nov. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
-nyúltál.
2010. nov. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Meg egy r!banc :) Ezzel már nem tudsz mit csinálni kész ennyi vagy... Ha nekem ilyen lányom lesz felakasztom!!!!
2010. nov. 12. 20:17
 14/14 anonim válasza:
nem nagyon értem miért okoz neked ekkora problémát ki mikor veszíti el a szüzességét.fel kell tennem egy kérdést: neked mikor volt az első?
2011. jún. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!