Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyenek a mai 16-17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a mai 16-17 éves lányok?

Figyelt kérdés
Hihetetlen,hogy nemhogy nem szüzek már,de már vagy 3 éve elvesztették :O Ezt ők úgy fogják fel,mintha verseny lenne??? Miért akarja elveszteni egy 15 éves lány mindenáron a szüzességét ? Ki vannak indulva,vagy nem akarnak "lemaradni" ????
2010. nov. 11. 21:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
falkaszellem, nem akarnak lemaradni, és ez a trendi... :)
2010. nov. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez mára már teljesen megszokott dolog...sajnos....,és ez még semmi a mai világba,vannak azért ennél sokkal durvább dolgok.

Idővel úgy is ráb*szik mind..

2010. nov. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyire volt célod az általánosítás, de ha igen, akkor felhívom a figyelmed hogy nem mindegyik csaj ilyen. Ugyan az igaz, hogy én is 17 éves vagyok, és 15 éves koromban veszítettem el a szüzességem, de a barátommal, akit szerettem, és nem az első 2 hétben/hónapban. Sőt még azóta is együtt vagyunk. Erről ennyit.

Ha nem akartál általánosítani akkor bocsi.

Egyébként én is elítélem az olyan lányokat, akik ilyen fiatalon (mint én voltam, bár most sem vagyok olyan húú de idős:D) össze vissza szexelnek mindenkivel..hát mit mondjak..kicsit szánalmas.. Ismerek olyat, aki azt mondta hogy neki mindegy ki, csak valaki vegye már el a szüzességét.. Na ezeket a csajokat én sem teljesen értem..

17l

2010. nov. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hááát 21:29 15 évesen utáltalak volna :P
2010. nov. 11. 21:36
 5/14 anonim ***** válasza:

Nemtudom... De itt vagyok én példának. 15 éves vagyok, és isszonyatosan szeretjük egymást a párommal.Ő 16 éves. Egy félév után döntöttünk úgy, hogy szeretkezünk. Mikor előjáték után feküdtünk egymás mellett, akkor háromszor megis kérdezte, hogy biztosan akarom-e? Szóval igen. Vannak azért még olyanok, akik valóban szeretik egymást, és nem hamisak a vágyaik. :)


15/L

2010. nov. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

16 éves lány vagyok és úgy őszintén egyáltalán nem vonzz a szex téma,még gyerek vagyok és az is akarok maradni minél tovább.Az osztályomban 20 lány van abból 2-ő veszítette el az egyik 8-hónap után a másik 1 év után és még mindig együtt vannak a pasijukkal.


Kérlek ne általánosíts mert megbánthatsz olyanokat is akikre egyáltalán nem igaz.(Hiába mondják hogy akinek nem inge ne vegye magára azért zavaró)

2010. nov. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
21:52-ből mért nincs több....
2010. nov. 11. 22:16
 8/14 A kérdező kommentje:

21:37 Hááát nem írom le ink,hogy mi vagy .....

Jó nem általánosítok,de te is bmeg 15 évesen ? :O

Azon csodálkoztam,mikor írtad,hogy PÁROM :O nemhogy még meg is b@szatad magad-.- ennyit erről

2010. nov. 11. 22:17
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

Látom nem tudod felfogni a dolgokat, és tényleg csak általánosítasz... De ez már legyen a te problémád hogy mindenkiben a rosszat keresed ;)


Az voltam akire azt mondtad utálnál ha 15 éves lennék..

2010. nov. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
A lanyoknal ez nem verseny! én 15 éves vagyok és szűz és az is maradok legalagg 17 éves koromig...! amugy meg a lanyok inkabb kivancsisagbol teszik ezt ilyen fiatalon..nem? mert szerintem igen..
2010. nov. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!