Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gáz ha még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha még mindig szeretem?

Figyelt kérdés

Még májusban "szakítottunk a barátommal",nem volt igazi kapcsolat,mert én nem mondtam ki,de 9 hónapig "együtt voltunk".Fura,mert nem a testi dolgok miatt szerettem meg őt,hanem a belsője miatt,és ő volt a második ember a z életemben akiben megbíztam(abszolút lelki kapcsolat volt,semmi szex,én sem értem miért:D)...de szerettem vagy megbíztam benne,és májusban 3 nap alatt keresett mást(mert ugye nem jártunk tulajdonképpen).Nagyon hiányzik pedig ez lassan fél éve történt..nem tudom mit tegyek egyáltalán,hogy tudnám elfelejteni.Hiszen ha valakiben megbízom az úgy marad(csak hogy tisztázzuk az első számú akiben bízom a nővérem,nem egy másik pasi)

Mit tegyek?El tudom én még valaha felejteni őt?


2010. nov. 11. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Háát nem gáz csak marhára sz@r dolog, hogy nem tudod túltenni magad rajta.


És nem vagy képes ezért más pasik felé nyitni, és más pasikban bízni sajnos és ezt kívülről látják is rajtad még ha te nem is gondolod.


Szóval próbáld meg levenni azt a maszkot az arcodról és kicsit engedni és esélyt adni más pasiknak is..

2010. nov. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
adok esélyt,csak tudat alatt azt hiszem még mindig hiányzik.azért fáj =(
2010. nov. 11. 20:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz szerintem.sajnos én is így érzek a volt barátnőm iránt.mi is 9 hónapot voltunk együtt csak mi július közepén szakítottunk.de még mindig teljesen odavagyok érte ő volt a mindenem és mindennap felkeléstől lefekvésig csak ő jár a fejemben.persze megpróbáltam hátha újra összejövünk de azt mondta hogy nem csak mint barát tarthatjuk a kapcsolatot.azóta mikor találkozunk akkor utána teljesen elmegy a kedvem mindentől.de az se segített mikor 1 hónapig nem is beszéltünk azt hittem belezavarodok.nem tudom h mi lesz mit hoz a jövő de remélem egyszer csak 1 emlék lesz és megint boldog leszek egy másik lánnyal.
2010. nov. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

én mindennap látom őt:(

sajnálom,hogy ilyen helyzetben vagy te is...:/

2010. nov. 11. 21:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát én is sajnálom mert kivagyok teljesen.de hiába próbálkozok másnál csak őt keresem mindenkiben és azt érzem h mással nem menne úgy mint vele.jó persze lehet hogy jobb lenne de sajnos nem nagyon kapkodnak értem a lányok és kezdem feladni a reményt.ezért tudom nem férfias de ha kell még be fogok nála próbálkozni hátha egyszer csak úgy gondolja hogy mehet tovább.
2010. nov. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hát figyelj... nem gáz, hogy még szereted. az azt jelenti, hogy érzelmes lány vagy. de a saját tapasztalataim alapján azt kell mondanom, hogy nehéz és borzalmas, hosszú lesz, mire kivered a fejedből. és ha 3 nap alatt talált valakit, akkor próbálj nem foglalkozni, nem beszélni vele, nem érdemel téged és az érzéseid iránta...

velem is hasonló a helyzet, csak én vagy 4 évig sóvárogtam a fiú után feleslegesen. és nekem is a nővérem az egyetlen, akiben maradéktalanul megbízom, már Ő Benne sem, csak játék voltam neki.. szerintem próbáld le kötni magad és egyáltalán nem foglalkozni vele, még ha nehéz is. kaki, de fel kell fogni, hogy ha ezek után nem harcol érted, akkor csak játék voltál. lesz sokkal szebb és jobb, csak türelmesnek kell lenni :)

2011. jan. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. jan. 8. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!