Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez? Hová tűnt?

Figyelt kérdés

Van egy srác 17 éves.Nyáron felvett msn-re és nagyon jókat beszélgettünk.

Utána taliztunk is .filmeztün,sétáltunk,mekibe voltunk.

Sokszor voltunk együtt.De nem mutatott semmi érdeklődést.

Úgyértem hogy nem adott semmi jelet vagy nem mondott semmit h akar valamit.

De a haverja akivel én is nagyon jóba vagyok,szólt nekem h a srác folyton rólam beszél és hogy komoly kapcsolatot szeretne velem.Meg a barátnőmtől kérdezősködött h lehet-e nálam esélye.teljesen odavolt értem.

Amikor a srác részeg volt..megírta nekem msn-en hogy tetszek neki.Aztán utána talizni szerettem volna vele, de folyton lerázott.És csak msn-en beszélgettünk.

Aztán egyik napról a másikra eltűnt.:O :S

nem elérhető a mobilján,msn-en nincs(és a haverjánál sincs) és semmilyen közösségi oldalon.

Egyszerűen szó nélkül eltűnt.:S

De én megszerettem őt.és nagyon fáj az amit csinált.

Már másfél hónapja egy szót se hallottam róla

Még a legjobb haverjai is tőlem kérdezősködnek hogy mi van vele.Én meg csak annyit : nemtudom.

Ez nagyon rossz:S Mit lehet tenni?

15/L


2010. nov. 11. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:

hát sajnos semmit :(

lehet ,hogy van barátnője és félt neked bevallani

2010. nov. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincsen barátnője.sose volt. és ő igazából nem egy csajozós típus.sosincs csajokkal.mindig csak a haverjaival lóg.
2010. nov. 11. 18:29
 3/3 anonim ***** válasza:

értem. akkor talán elköltözött? vagy az is lehet, hogy azt hiszi , hogy neked ő nem tetszik.

ha tudod hova jár suliba menj oda és várd meg .... majd csak találkoztok

2010. nov. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!