Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova tűnt? Ugye nem halt meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tűnt? Ugye nem halt meg?

Figyelt kérdés
Van egy számomra nagyon fontos lány, akiért bármit megteszek... Msn-en állandóan fent van telefonról, és hónapok óta beszélgetünk napi 10-12 órába... De két nappal ezelőtt mondta, hogy biciklizik, közbe msn-ezett ugye telefonról, és mondta hogy nincs jól... aztán megszakadt... azóta nem válaszol sms-re, nem veszi fel telefont, nincs fent msn-en, face-en se ír vissza... sehogy se tudom elérni... félek történt vele valami, de messze lakik, és se rokonait, se barátait nem ismerem arra fele... mégis mit csináljak? :(:(
2011. jún. 17. 19:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mennyire lakik messze?
2011. jún. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Azt még hozzáteszem, többször találkoztunk, és én vagyok az akinek mindent elmond.
2011. jún. 17. 19:53
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem ijeszgetés, de én egyszer jártam már így. Megbeszélük az első személyes találkozónkat, hiába vártam rá két óra hosszat, majd megtudtam néhány hét múlva a húgától, hogy autóbalesete volt és meghalt. Szörnyű érzés volt, nagyon nehéz volt túljutnom rajta. De remélem, veled nem történik semmi hasonló tragédia.
2011. jún. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
gondolom facebookon van fönt képe a barátairól, vagy ilyesmi. írj az egyiknek, hogy mi van vele. de ne aggódj, biztos nincs semmi baja :)
2011. jún. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
facebook keresd meg az egyik barátját aki a közelében lakik (elég az azonos település) aztán írd meg neki a problémád, majd kérd, hogy nézzen utána aztán amint tud valamit értesítsen mert nagyon aggódsz
2011. jún. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
200km+
2011. jún. 17. 19:54
 7/19 anonim ***** válasza:

szívás,de sztem fészen kérdezd meg az egyik ismerősét hogy mi van vele de azért reménykedjünk h nincs semmi baja :OO

13L

2011. jún. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem jót sejtek, de remélem nincs semmi nagy baj.
2011. jún. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
esetleg írd meg itt, hogy melyik településen merrefelé tekert a leányzó, ha valaki onnan valósi, csak kirobban arrafelé (legalábbis én elmennék kutakodni kicsit)
2011. jún. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is fb-n keress rá valami jó ismerősére és kérdezd meg hogy mi van...
2011. jún. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!