Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam el ezt a pasit?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja ismerjük egymást, a társkeresőn ismerkedtünk meg. Aranyos, kedves, normálisnak nézett ki. Én normál lány vagyok, nem vagyok bulizós, komoly adatlapot töltöttem ki.

aztán sokat leveleztünk, szimpatikus volt. Szinte hasonlóak voltunk sokmindenben.

Az első találka már elég gáz volt. Munkahelyről hazafelé mentünk, mondta hogy ledobja acuccait és sétálhatunk. Beültem az autójába és mondta hogy kicst kosz van...hát rendkívül koszos volt,úgy kellett félretenni a kacatokat mert tele volt vele az ülés, pedig nem vagyok finnyás.

A fiú ruhája szakadt volt , de úgylátszik randira nem varrta meg. Bement a házba, de rengeteg gazon kellett végig menni (kb. egy méteres gazon). Aztán kérdezte, hogy nem megyek be, mert bent van az anyukája is.

Montam nem, megvárom. Aztán kijött az anyukája egy idős néni és üdvözölt. Bemutatott nekem. (Ez elég fura volt, mert ez első randi volt).

Aztán elmentünk sétálni az ő környékükön. Már este lett, mire beszélgettünk, őnála kötöttünk ki. Mondta, hogy menjünk be, melegedjünk egy kicsit. Bementünk és később akartam menni de tök sötét volt kint és nem tudtam merre kell lemenni. Kértem hogy kísérjen le a bm-ig. Erre azt mondja: Jajj, ne, csak letalálok, ha lekísérlek, majd visszakísérsz?-Ezt mondta. Csak néztem:O


Nagy nehezen lekísért. Következő randin ismét a szakadt ruha. Kicsit izzadságszag.

Mondta menjünk fel hozzá a kertbe beszélgetni. Felmentünk. Kiderült hogy a koráról is hazudott. Én azt hittem 28 közben meg 39 éves. Ez fura volt de mindegy, én 25 éves vagyok. De rajta nem látszott hogy ilyen idős.

Aztán beengedett a szobájába nézni, iszonyú rendetlenség.

Végülis kiderült hogy neki volt pár kapcsolata, ahol a nők dolgoztak neki ő meg eltartotta őket (étel). Amikor megunta, akkor keresett mást. De végülis ingyen háztartási alkalmazottat akarhat, én nem fogom neki a kupiját eltakarítani, a gazát sem letépkedni. Ő meg nem hajlik rá, amióta egyedül van azóta az idős néni csinál ezt-azt, de szegény nem tud nehéz dolgokat csinálni.

Ja és tegnap adott két kocka csokit és azt mondta, hogy majd ledolgozom:O

Szerintetek mit akarhat a pasi? Lehet, hogy inkább hagyjam?


2010. nov. 11. 14:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Hát ez itt már nem lehet kérdés.
2010. nov. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Hát ez nem kérdés.Én az első randi végét sem vártam volna meg.
2010. nov. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Én menekülnék az ilyen pasitól.

Az a minimum hogy valami alap rendet tart a szobájába, pláne ha vendéget vár,

2010. nov. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
Elég gáz pasi lehet !! Szerintem inkább keress olyat aki hozzád illik, korban is :) Ne vesztegesd el a legszebb éveidet :)
2010. nov. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Ez nem komoly kérdés, ugye? A válasz: igen.
2010. nov. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Hú menekülj, ahogy a lábad bírja!!:)
2010. nov. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
Szia! Bocsi, de ez komoly kérdés? Pontosabban mi itt a kérdés!! Egyértelműen felejtendő a srác!!!!
2010. nov. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

tényleg mi itt a kérdés??? már első randin sem volt túl bizalomgerjesztő akkor miért randiztál vele megint?

amúgy meg egy 39 éves férfi aki még az anyjával él FELEJTŐS!

az igénytelenségéről meg már ne is beszéljünk. szóval koptasd le.

2010. nov. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Én már a második randira sem mentem volna vele.

Gyorsan koptasd le, mert csak bajod lesz belőle, nem normális kapcsolatod.

2010. nov. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nem. Biztos hogy inkább hagyd, hacsak nem szeretnél utána takarítani, dolgozni. Nem is tudom, hogy eddig hogy bírtad. Azonnal felejtsd el.
2010. nov. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!