Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hagyjam a pasit vagy ne?

Figyelt kérdés
egyik barátnőm szerint ne hagyjam és jöjjünk össze mert am. tetszek a srácnak. de egy másik barátnőm szerint felejtsem el. mert megbántott engem.. egy egész napot sírtam miatta végig.. nem ismerem túl régóta.. tehát még szerelmes sem vagyok.. mert mindegyik bnőm jó érveket mondott de nem tudom mit csináljak. én csak boldog akarok lenni és nem akarok szenvedni..
2010. febr. 3. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne a barátnöidre hallgas hanem tedd azt ami neked a legjobb! Ha össze akarsz vele jönni, akkor tedd azt

Mcfly

2010. febr. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Neked nincs sajád véleményed? Mindig a barátnők döntenek helyetted?
2010. febr. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én csak tanácsot kértem tőlünk de 2 különböző véleményt kaptam különböző érvekkel.. én csak nem akarok szenvedni.. egyikük szerint akkor leszek boldog ha összejövök vele de a másik szerint akkor ha hagyom..
2010. febr. 3. 18:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezek szerint egyértelmű, hogy nem látják át objektívan a helyzetet. Tedd, ahogy Te érzed.
2010. febr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha sírtál miatta, akkor eléggé oda lehetsz érte. Szerintem beszéld meg vele a dolgot. Barátnőidet meg ilyesmiből hagyd ki. Pontosan tudod mit kell tenned, már csak egy kérdés maradt: vajon meg teszed-e?!
2010. febr. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kolosszus22 ***** válasza:
Nekem nem kellene egy olyan nő aki maga nem tudja eldönteni, hogy mit akar és mindig más emberekhez fordul tanácsokért, hogy mit kezdjen az életével!
2010. febr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!