Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy megnyiljon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy megnyiljon előttem? Vagy inkább felejtsem el?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik nekem próbálok vele beszélgetni,de minden úgy megy,hogy én kérdezek és ő válaszol, és tegnap nagyon berágtam rá,hogy én kiteszem a lelkemet és ő meg savanyú képet vág ha velem beszél szinte mindig(ha poénkodok akkor nevet) és engem tart magától a legtávolabb.Állítólag nem vagyok csúnya(én nemtudom megítélni magam :)Az lenne a kérdésem,hogy próbálkozzak még(ha igen akkor mivel)?Vagy felejtsem inkább el?

15F


2010. nov. 11. 12:49
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
decemberben lesz 14
2010. nov. 11. 14:38
 12/15 anonim ***** válasza:

Mással is ilyen, vagy csak veled?

Ha csak veled, akkor hagyd!

2010. nov. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
és mi tetszik annyira a lányban? :)
2010. nov. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
mással is,de lehet,hogy csak én érzem így,mot már káosz van a fejemben :) lehet,hogy méf nagyon kislány(nagyon)
2010. nov. 11. 14:47
 15/15 A kérdező kommentje:
Hát,hogy mi tetszik ....:D megjegyezném nagyon kedves (mint már mondtam pár hónapja romlott a kapcsolatunk) és a segge is annyira jó bárki meglátná hanyatt dobná magát :D és rendes mondjuk hangulatember....:D
2010. nov. 11. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!