Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy megnyiljon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy megnyiljon előttem? Vagy inkább felejtsem el?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik nekem próbálok vele beszélgetni,de minden úgy megy,hogy én kérdezek és ő válaszol, és tegnap nagyon berágtam rá,hogy én kiteszem a lelkemet és ő meg savanyú képet vág ha velem beszél szinte mindig(ha poénkodok akkor nevet) és engem tart magától a legtávolabb.Állítólag nem vagyok csúnya(én nemtudom megítélni magam :)Az lenne a kérdésem,hogy próbálkozzak még(ha igen akkor mivel)?Vagy felejtsem inkább el?

15F


2010. nov. 11. 12:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, ő mit érez. És hogyan gondolkodik egy esetleges kapcsoaltról.
2010. nov. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ahogy én imerem őt nem válaszolna,vagy válaszolna de utána nem is köszönne,arra is gondoltam,hogy most aba az undok korszakban van.....Köszi a választ
2010. nov. 11. 12:58
 3/15 anonim ***** válasza:

Már miért ne válaszolna? Meg már miért ne beszélne veled? Ekkora gyerekességet. :)

Ha abban a korszakban van, akkor meg felesleges utána teperned, ha semmi sem jó neki. Majd rájön később, te meg addig találsz érettebb lányt. Ennyi.

2010. nov. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát igazad lehet/van de szeptember elején minden olyan jól ment azt hitem ,hogy legkésőbb februárra összejövünk,megjegyezném nagyon nehéz eset
2010. nov. 11. 13:03
 5/15 anonim ***** válasza:

Szeptember elején minden jól ment, és te februárra tervezted, hogy el tudja dönteni, hogy kellesz-e neki.

Haver, menekülj az ilyen nőktől, akik ennyire nincsenek tisztában önmagukkal! :D

2010. nov. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
:D az lesz,de lehet félreértés van mi nem járunk csak én akartam volna neki bejönni,és mint már mondtam nehéz eset meg mijnen de ideje lesz elfelejteni(úgy érzem)vagy várni amíg érik :D köszi a választ.de azért még jöhetnek a vélemények :D
2010. nov. 11. 13:09
 7/15 anonim ***** válasza:
Egy embernek - legyen az nő vagy férfi, és akár 15 éves is -, illik tudni eldönteni, hogy egy másik emberrel képes-e párkapcsolatot létesíteni. Aki nem tudja eldönteni, az egyszerűen nincsen tisztában önmagával, és még érnie kell. Az ilyen emberekkel párkapcsolatot kezdeni viszont veszélyes, mert pont ők azok, akik a legnagyobb lelki sérüléseket tudják okozni másoknak.
2010. nov. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Értem :( akkor ikább hagyom a fenébe az egészet!Köszönöm a válaszokat!!
2010. nov. 11. 13:40
 9/15 anonim ***** válasza:
sztem ne add fel. (:
2010. nov. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
a lány hány éves?
2010. nov. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!