Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen egyformák a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen egyformák a mai lányok?

Figyelt kérdés

Mindnek ugyanaz a haj,farmer,tornacipő,napszemüveg..stbstb

Tudom,hogy külsőség de akkor is,miért jó ez,mindenki próbálja azt semmitmondó sz*rt magára erőltetni.

Miért jó ez, mit érnek el vele?!

Néha már vicces,hogy pl a buszon 8 lányból 6-7 "ugyanolyan".Hozzáteszem azért a fiúknál se másabb a helyzet..


2010. nov. 11. 12:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

ma 14:57


Szerintem lehet nőies egy nő sportcipőben is. Sőt. :)


Az meg, hogy ilyen lehet kapni. Hmm. Szerintem lehet sokféle ruhát venni a boltokban. :)


Az meg, hogy a pasik a lányokotól is egyformábbak. :D Tudom, tudom... Ma divat mindent az ember nemére ráfogni. :)

2010. nov. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Sokféle ruhát lehet kapni? :) Sokfélét, a divatos stílusokon belül. Hiába van nekem olyan nadrágom, aminek tök egyedi a mintázata és a színe, mivel csőszárú, ráhúzzák hogy egy kaptafára megy. És igen, ha valaki azt mondj a minden lány egyforma, akkor a fiúk valóban méginkább azok, hiszen ők nem hordanak kiegészítőket, nincs annyiféle frizurájuk, és az öltözködésük is jóval egyoldalúbb, szóval még a lányoktól is kevésbé egyediek. De amúgy ez az egész úgy hülyeség ahogy van! :)
2010. nov. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"hiszen ők nem hordanak kiegészítőket, nincs annyiféle frizurájuk, és az öltözködésük is jóval egyoldalúbb, szóval még a lányoktól is kevésbé egyediek"


Kiegészítőket? :D Még a piercing is egyre divatosabb a fiúk körében.

Nincs annyiféle frizurájuk? Miért, milyen frizurájuk legyen, emo? :D Rövid hajjal amúgy sem lehet annyi mindent kezdeni. :)

Az öltöködésük egyoldalúbb? Hmm, talán úgy is lehetne mondani, hogy a lányok csicsázzák túl magukat. Tudod, minden viszonylagos. :)


Amúgy meg, nem a ruha teszi az embert.


"De amúgy ez az egész úgy hülyeség ahogy van! :)"


Na, valamiben legalább egyetértünk. :)

2010. nov. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
ILYET LEHET KAPNI A BOLTOKBAN.
2010. nov. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Tudod, minden viszonylagos. :)"


Igen. Ezért mondtam, hogy ha a lányok egyformák, akkor ennyi erővel a fiúk is. De mint már mondtam, szerintem ez egy roppant hülye megközelítés. :) Nem hordhat minden egyes ember különböző stílusú ruhákat, mert lehetetlen.

2010. nov. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
egyébként feltűnt már hogy az összes csajnak az van a myvip\facebook adatlapján hogy én egy egyéniség vagyok? XD
2010. nov. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert egyiken sem vagyok fenn.
2010. nov. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!