Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen egyformák a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen egyformák a mai lányok?

Figyelt kérdés

Mindnek ugyanaz a haj,farmer,tornacipő,napszemüveg..stbstb

Tudom,hogy külsőség de akkor is,miért jó ez,mindenki próbálja azt semmitmondó sz*rt magára erőltetni.

Miért jó ez, mit érnek el vele?!

Néha már vicces,hogy pl a buszon 8 lányból 6-7 "ugyanolyan".Hozzáteszem azért a fiúknál se másabb a helyzet..


2010. nov. 11. 12:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért van, mert 2010-ben élünk. Ne legyél már ennyire lemaradrva! :D Olyan korban élünk, amikor ciki az átlagtól eltérőnek, egyedinek lenni. Aki így tesz, azt a többség kinézi maga közül. A média, meg amit kap a tudatába a mai fiatalság, olyan szinten átmossa az agyukat - a többségük agyát -, hogy semmi más nem marad, csak az, hogy a főkolompos birkák után menjenek. Ezért.
2010. nov. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

Ezt én is észrevettem...XD

Szintén buszon....

5 csaj gyakorlatilag kajak ugyanúgy nézett ki öltözködés terén:

nike fehér magasszárú tornacipó

koptattott simulós farmer

csillogós kabátka

és pink táska

meg mindegyiken volt napszemcsi...

2010. nov. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Igazából régen is így működött a világ, a legtöbb ember az aktuális trendnek/rangjának, társadalmi helyzetének megfelelően öltözött, ezek a mai fiatalok is csak követik a divatot, mert nem akarnak kilógni a többiek közül, szeretnék, ha befogadnák őket. Nem mernek egyéniségek lenni, vagy nem is érdekli őket, hogy kialakítsanak maguknak egyéni stílust, kényelmesebb nekik belesimulni a tömegbe.

Én nem szoktam követni a divatot, mindig olyan ruhát választok ami tetszik, szenvedek is mostanság rendesen, mert nem az én világom és nehezen találok magamnak jó cuccokat. Pl.: a mostanság oly menő csőszárú farmer nem tetszik, trapéz szárút hordok, csak nehezen találok,stb., stb., ez csak egy példa...

2010. nov. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%

Az én megfigyelésem fiatal lányok esetében:



-hatalmas körbetekert sál a nyakban

-valami kis kabátka, ami szűk és rövid, sokszor kint van a derekuk még hidegben is (ezek a csajok sose fáznak)

-nagy, hangsúlyos táska

-szűkszárú farmer

-tornacipő



Na, ez tipikus:)

2010. nov. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

vasalt haj

napszemcsi télen is

2010. nov. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez régen is ugyanígy volt, ahogy vki más is írta előttem, csak persze akkor egészen más volt a divat. Szóval ebben szerintem nincs semmi furcsa... egyébként meg teljesen egyetértek veled, a legtöbb lány/fiú sztem mindenki szemében egyforma. De éppen ezért kell olyan párt keresnünk, akit vmiben másnak látunk, mint a többit...:)
2010. nov. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert az ember eleme a konformitás, azaz általában az a vonzó, aki ugyanolyan, mint a többi egyed, viszont egy nagyon kis mértékben eltér tőlük. Tehát azért egyformák a mai fiatalok is. Ez mindig is így volt, ebből kamaszkorban próbál meg kitörni nagy részük, ám nem veszik észre, hogy mivel mindenki más is ugyanezt teszi, csaknem egyformákká válnak a tömeggel.

Általában régebben is ez volt, férfiaknak rövid haj, nőknek hosszú, most is ugyanez a megnyerő nagy általánosságban.

Mindez onnan eredeztethető, hogy pl a növényevő állatok közül is amelyik nagyon kitűnik a tömegből hamarabb egy ragadozó zsákmányául eshet, ez nálunk még évezredek múltán is megmaradt.

2010. nov. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

én is kb abban a helyzetben vagyok mint a 12.36os.. meg főleg elég gáz h ugyanúgy néznek ki de közben meg marhára egyedinek mondják magukat..


jah amúgy a nap télen is süt, ezzel nem értem mi a gáz h télen is napszemüveg..:)

2010. nov. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mert a mai divat szar. Egy nő nézzen ki nőnek, kortól függetlenül. Nem azt mondom, hogy szarul áll a tornacipő meg az ilyen hülyeségek, de istenem hol nőies ez?
2010. nov. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Pff, nőiesség ide vagy oda, de nekem pl. problémák vannak a lábammal, és még sportcipőben is eléggé fáj mostanában, úgyhogy nem fogok azért tűsarkúban kilómétereket sétálni, mert az a nőies. Nem a ruhájától lesz valaki nőies, hanem a kisugárzásától. ha valaki igazán nőcis az tornacipőben is az lesz. A csőnadrággal meg nem értem mi a problémátok, ez a divat, ezt lehet kapni, egyébként szerintem sokkal szebb (és nőiesebb is ha már itt tartunk) mint a trapéz- vagy bőszárú nadrágok. Az emberek azt veszik fel, amit kapnak a boltban. Mellesleg a pasik még a lányoktól is egyformábbak...
2010. nov. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!