Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összes önbizalmam elvesztem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összes önbizalmam elvesztem a párom mellett?

Figyelt kérdés
Friss a kapcsolatunk,fiatal vagyok,van köztünk 7 év.Teljesen más az esete,mint ami én vagyok.Szőke,cicababás,nőies csajokra bukik.Hogy dolgozzam fel?Én nem vagoyk ilyen,de mindig érzem a nyomást,hogy meg kell feleljek.Szinte belebetegszem már.
2010. nov. 11. 11:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szépen, artikuláltan felteszem a kérdést:

Mi-nek vagy ve-le?

2010. nov. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

A jó kapcsolat nem rombol, hanem épít. A tied rombol, mi a kérdés? Nem feldolgozni kell, hanem lelépni.


A kisebbrendűségi komplexusodat meg kezeltetni (lásd: pszichológus), ha magától nem áll helyre az önbizalmad. Normális kapcsolatra ugyanis csak egészséges személyiséggel és önbizalommal leszel képes.

2010. nov. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Már ne is haragudj, de mégis hogyan érezteti, hogy ennek igyekezzél megfelelni?
2010. nov. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

kérdezd meg, hogy ha nem vagy az esete, minek van veled.

attól még lehetsz jó nő, hogy pont ennek az egy srácnak nem vagy az esete,... te is felvázolhatod neki, hogy a te eseted meg milyen, vajon mit szól.

2010. nov. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
És? Nem vagy hozzáláncolva! Kalap, kabát aztán go. De aki ilyen kérdést tesz fel az úgysem fog változtatni a sorsán,ha tudja mi lenne a helyes akkor sem, mert attól tart, hogy mi lesz utána,ha egyedül marad.
2010. nov. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Utolsó válaszolónál a pont. Ha szarul érzed magad, menj. Ennek a kapcsolatnak nincs sok értelme, ahogy leírtad, bár elég valószínű, hogy maradni fogsz.
2010. nov. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Talán magamon kéne változtatnom?Fiatal vagoyk még csak 18 éves,jövőre megyek egyetemre.
2010. nov. 11. 11:43
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ó az én esetem a te korodban a magas, szőke, kékszemű, sovány pasik voltak, érdekes módon eddigi egyik barátom sem volt ilyen, mégis őket szerettem, nem azért amilyen alakjuk volt, hanem amilyen a személyiségük volt. És a mostani kialakulófélben lévő párkapcsolatomnál meg aztán teljesen más a külső.:-))) De szeretem őt.28L
2010. nov. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
Semmiképp ne változtass magadon, ha így érzed jól magad! Inkább egy másik pár kellene, aki olyannak fogad el amilyen vagy.
2010. nov. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Talán magamon kéne változtatnom?Fiatal vagoyk még csak 18 éves,jövőre megyek egyetemre."


Nem éppen. A pasidnak kell változtatnia önmagán, vagy, ha ez nem megy neki, akkor neked kell a pasidat cserélned. :)

2010. nov. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!