Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon össze vagyok zavarodva!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon össze vagyok zavarodva! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van barátom, Dani. Imádom, viszont egy gond van vele. UTÁL TANULNI. Ez a jegyein is meglátszik és megígértettem vele, hogy tanuljon, mert csak akkor vagyok hajlandó találkozni vele. (Most majd mondjátok, hogy "Jajj hagyjad már.. Nem tök mindegy, hogy tanul?".. De végülis tök mindegy, de iszonyúan zavar. Próbáltam nem figyelembe venni, de nem sikerült) El is kezdett tanulni. Hajajj, de még, hogy! Naponta több órát tanul, csak az én kedvemért. De azt mondta, hogy az angolt nem képes megtanulni. Nem érti, hogy segítek neki nagyon szívesen. De nem ez a probléma. Tudom, hogy szeret és én is nagyon szeretem őt, de van két probléma. Az egyik még nem is olyan hatalmas... A magassága, mert úgy ahogy, de sikerül feldolgoznom, hogy 10 centivel alacsonyabb nálam. A másik viszont már sokkal hatalmasabb probléma. Mondhatni nem 10 centiről, hanem 100km-ről van szó. :S Róla még annyit, hogy bármire képes értem.

Viszont van még egy fiú, Máté. Ő a volt barátom, aki egy 10 perces gyalogútra lakik tőlem. Még júniusban szakítottunk, mert túl nyámnyila voltam. Biztos vagyok benne, hogy én rontottam el és mostmár tudom, hogy mit kellene tennem ahhoz, hogy jó legyen a kapcsolatunk. Én őszintén vállalnám..., hogy még mindig szeretem és szerelmes vagyok belé. Csak van Dani, aki képes lenne megölni magát, ha elhagynám. Máté viszont rám se hederít, pedig egy időben biztos, hogy szeretett még a szakítás után is. Gondolom azért, mert azt hiszi, hogy ugyan olyan beszédképtelen lennék, mint amikor együtt voltunk. De rájöttem, hogy ÉLETEM LEGNAGYOBB HIBÁJA volt mindenre rávágni azt, hogy "nem tudom".


Szóval, mindkettőjüket szeretem, de Máté sokkal jobb, mert magasabb és inkább ő áll közel a szívemhez. Dani, viszont iszonyat nagy lélekkel rendelkezik és őt is imádom. Nem tudok dönteni, hogy kit válasszak. Azt aki biztosra szeret, de messze lakik, vagy azt aki nem biztos, hogy szeret, de sokkal jobban szeretem? Hogyan adhatnám Máté tudtára, hogy már nem vagyok olyan, mint régen és még mindig szeretem?


2010. nov. 10. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:

1. hány éves vagy?

2. ez a saját döntésed. nehogy már idegenek az internetről döntsék el hogy ki legyen a jövőbelid...

2010. nov. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jogos..
2010. nov. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

de attól a kérdésre (Hogyan adhatnám Máté tudtára, hogy már nem vagyok olyan, mint régen és még mindig szeretem?) még lehet válaszolni ^^

16 éves vagyok. Dani és Máté 17 évesek.

2010. nov. 10. 23:28
 4/6 anonim ***** válasza:

A száddal kislány!

Daninak meg csak jót tettél a tanulással!

2010. nov. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha ennyire dilemmázol, egyikőjüket se szereted igazán. Lehet azt hiszed, hogy mindkettőjüket szereted, én is azt hittem, pedig valójában nem. Szerintem nem vagy szerelmes. Részemről csak akkor érdemes együtt lenni valakivel, ha valóban szereted, és e felől nincsenek kétségeid.
2010. nov. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ma szakítottam Danival.. és úgylátszik hogy végleg..

majd ha Mátéval egy suliba járunk akkor meglátjuk hogy mi lesz

2010. nov. 11. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!