Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez ellen tudok valamit tenni? :-/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ellen tudok valamit tenni? :-/

Figyelt kérdés

A problémám, hogy ha tetszik egy fiú, akkor nem bírok a szemébe nézni...pedig pont az lenne a legfontosabb, hogy felvegyem vele a szemkontaktust...de mindig olyan érzésem van akár hány fiú tetszik nekem, hogy biztos tudja, hogy nekem tetszik, és nem merek bele nézni a szemükbe...ez ellen mit tudok csinálni? :/ Mert nagyon nem jó ez így...

És nézhet csak azért, mert mondjuk tudja, hogy nekem tetszik, és így növeli az egóját?:S

A másik kérdése, nem egészen ide tartozik, de ha valaki tudna rá válaszolni megköszönném: Hogy mit csináljak, hogy meg tudjak nyílni mások előtt? nagyon nehezen megy a barátkozás, sok barátom van, de más osztályokkal nem bírok barátkozni....mi lehet ennek az oka? és a kiszemelt fiúkkal se, a közelükbe olyan hiperaktív leszek, de megszóltani már nem tudnám őket.....de még lányokkal se tudok jót beszélgetni más osztályból, egyszerűen nem tudok könnyen barátokat szerezni...ez ellen lehet valamit csinálni?:(:S

aki elolvassa és válaszol annak nagyon megköszönöm.


2010. nov. 10. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:

1 amm kb hány éves vagy?

2 gondolj arra hogy megtudod csinálni és hirtelen bámulj az arcába :) ha nem megy akkor gyakorol barátokkal a farkas szemet de idővel ugy is elmúlik

2010. nov. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok:)

Hát igen, lehet az a legjobb, ha náluk gyakorolom, mert a farkasszemnézés velük se megy hosszú ideig...:/

2010. nov. 10. 22:43
 3/9 anonim ***** válasza:

Hm.. sajnos az én barátnőm sem néz valamiért a szemembe :O

És csak mosolyog :D ...

Az ilyet le kell küzdened önbizalom :D

2010. nov. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

:D

Hát igen, le kell, itthon el is határozom, de élesbe elfelejtek mindent és olyan fura leszek:D Ezt így nem tudom elmondani, de ha meglátom a kiszemeltet, minden gondolatom melszáll, és nem jut eszembe, hogy legyek erős és nézzek rá:D

majd megkérek valakit, hogy addig rúgdosson amíg oda nem nézek:D

Köszönöm az eddigi válaszaitokat:) azért jöhet még:)

2010. nov. 10. 22:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Én még mindig így vok, pedig idősebb vok. Valahogy derítsd ki az msn-címét, vedd fel, beszélgessetek, és így talán leküzdöd a gátlásaidat, és élőben is könnyebben nézel rá. Előző barátommal én így jöttem össze.
2010. nov. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az másabb :D Én is pötyögtem barátnőmmel motorbaleet miatt nem tudtam lemenni hozzá (még ma sem) És mikor sikerült találkoznunk rám sem nézett , hozzám sem szólt mintha nem is ismerne :O
2010. nov. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az msn arra jó,h közelebbről megismerjétek egymás TULAJDONSÁGAIT,ELVÁRÁSAIT,SZOKÁSAIT de a legfontosabbakat, csak élőben tudjátok megtapasztalni
2010. nov. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

tekerd 40 mp-hez, és nézzétek egymást! :)

http://www.youtube.com/watch?v=zmzcKXsllWs

2010. nov. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen bajom...legyél lazább...ha ő is néz akk nöjjön az ego-d,persze ne tul nagyra:D
2010. nov. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!