Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek ezzel a szerelemme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a szerelemmel. Túl menő a pasii?

Figyelt kérdés

Az oszt.társammal már régebben is volt vlami köztünk de soha nem jártunk..Ma msn-en kijelentette h szeret. Teljesen váratlanul jött.Az a baj h túl menő..a barátnőim közül többen is szeretik és nem nagyon szeretném őket így megharagítani.Én meg, fogalmam sincs mit érzek..tetszik,imádom ahogy wan..de wan amikor nem is érdekel.Mit tegyek? h mindenkinek jó legyen?

Vagy hogyan fogadtassam el a bartánőimmel h járunk?

Lécci segítsetek!


2010. nov. 10. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát elöször is tudakold meg a fiútól,hogy komolyan gondolja-e vagy csak szórakozik.Ha komolyan gondizza akkor mondd el a lányoknak,hogy mit írt és,hogy nem tudod mit tegyél,mert szereted őket meg minden,meg tudod,hogy ez igy "árulás"de te is szereted őt.
2010. nov. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Komolyan..2 éven át szeretet:S

Erre a suli is közre játszott,mert mindig mindenbe együtt wagyunk..

De én is kételkedek benne, hogy miiért pont engem szeret? mikor az egész suli szereti:/

A lányok remélem megértik(:

2010. nov. 10. 21:23
 3/10 anonim ***** válasza:

előbb tanuld meg, hogy a van, az Van, és nem Wan...


és olyan nincs, hogy 'ahogy wan"

2010. nov. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem kértem helyesírás javítót-.-"

Ha csak azért nyitotad meg akkor tényleg bunkó vagy..már bocs

2010. nov. 10. 21:29
 5/10 anonim ***** válasza:
P3dig h4 n3m tudsz n0rm4l1s4n 1rn1 4kk0r n3 t3dd
2010. nov. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

ez az oldal sztem nem azért van h csesszük le a másikat..hanem azért h segítsünk...

Nem mindegy nektek h h írok?

El lehet olvasni sztem-.-" ha nem tudjátok akkor vlami nem százas nálatok:S és akkor nemis kellene írni ide

2010. nov. 10. 21:37
 7/10 anonim ***** válasza:
Hogyha jártok, akkor miért utálnának meg a barátnőid? Miféle barátnők az olyanok? Nem inkább örülniük kellene, veled együtt? Hm?
2010. nov. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
D eazert va negy oly an d ol g hogy norm alatl la. Kérdesre nonnrmalat lan vlasz
2010. nov. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ha neked a barátnőid fontosabbak, mint a saját boldogságod akkor megérdemled hogy csak plátói legyen...

majd felnősz és rájösz, ha mindig azt nézed a barátaidnak hogy jobb, akor előbb utóbb az övék lesz a jó munkahely te meg mehetsz koldulni..

szóval hajrá. ha tetszik, és neki is te vágjatok bele, lehet h leszólnak majd, mert irigyek, de ne feledd ..igazi barát ilyet nem tesz..ha tényleg a barátaid, veled örülnek majd...ha meg nem dönt el ki a fontosabb...te és az a fiú, vagy ők...

2010. nov. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszii(:

egy barátnőm van úgy látszik:(

Mindeki más megsértödött h h lehettem ekkora bunkó:S

2010. nov. 11. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!