Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így? És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így? És vajon helyesek a megérzéseim?

Figyelt kérdés
18 leszek lassan(lány). Osztálytársak vagyunk Vele, elsőben rögtön belémszeretett. (Eléggé magamnakvaló vagyok. Régen utáltak-jól tanultam,és gimiben-biológia tag. is van pár ember,pedig nem árottam nekik soha,egyszerűen megérzik,h más vagyok.)Sokan próbálták lebeszélni,de nem... Akkor másik barátom volt,de fél évre rá egyszerre őrülten szerelmes lettem belé. Összejöttünk. Imádtam,ő is engem. 11 hónap után szeretkeztünk először. Csodás volt,másodszorra már egyszerre volt orgazmusunk. De én sajnos közben mindig féltem,h nem szeret, hiányoltam (sok munkája volt-stúdió),és kitörtek rajtam egyéb régi sérülések is. Sokat veszekedtünk. 19 hónapig voltunk együtt. Iskolakezdés előtt szakított velem. Azt mondta,nem bírja. Könyörgött legyünk barátok. Fogta a kezem. Majdnem elsírta magát. Azt mondta szeret. Saját magát győzködte, h döntött. Azt mondta elképzelhető,h újra... Nem hitt bennem,h tudok változni. Úgy érzem (amikor kimondta én már nagyban változtattam, és jól érezte magát),h szülei ebben benne vannak. Most jön a lényeg. Ő egy kissé gátlásos,elég "lányos" fiú,apa nélkül. Amióta suli van azóta egyre furcsábban viselkedik. ÉN sosem sírtam,könyörögtem,zavartam, beszéltem akarata ellenére,rossz szavam nem volt. Egyszer azt mondta,h nem tudja lehet-e (újra). Aztán nagy nehezen kinyögte,h nem akarja. ÉS azóta egyre gyakrabban ír rám a legpitibb indokokkal.Te még ilyenkor föntvagy? Mi ez a kiírás? Te télleg táncolni fogsz? (Még olyan is volt,h a képembe tátotta a száját, hogy azta a lábaid...) Annyira hangsúlyozza,h NEHOGY félreértsek valamit,Neki tulajdonképpen mind1... Kideríti,h ki kért fel táncolni szalagavatón,néha úgy érzem "jóvanhateis akkorénis játékot játszik". Merth én azóta nyitottam az emberek felé,feltalálom magam,új dolgokat próbálok stb. Ha véletlenül szóbahozok egy pasit,akkor rögtön jól néz ki? Összejöttél vele? Nemrég msn-en a táncpartneremet kezdte becsmérelni (nem ismeri) előzmény nélkül. Nem reagáltam a sértésre,kedves voltam Vele. Másnap előzmény nélkül engem kedett el "bunkózni"... Akkor is kedves maradtam. Na most az a baj,h ő pont azokhoz társult,akik engem utálnak. És ő is menő szeretne lenni. Ezért iskolában nem is mer hozzámszólni,pedig tavaly még Ő is tudta,h milyen bután cselekszenek azok a fiúk (2). Azóta "udvarolt" egy lánynak (szakasztott olyan mint én),de nem jött össze,és nem is nagyon zavarta- úgy érzem nem volt igazi dolog. Sokan mondják,h vissza fog jönni hozzám,h nem zárta le a dolgokat,h féltékeny. Sőt,senki nem mondott még rosszat,pedig nem volt érdekük... Féltem, mi lesz, hha nagyobb bajba is sodorja megfeleni vágyása? Szeretem. Van még esélyem egy újrakezdésre? Imád(ott) engem,nagyon intelligens,lányos... Nem hiszem,h ilyen gyorsan ez megváltozott. Nem hitt bennem én mégis csiszoltam a személyiségem,mindennap láthatja... Szerintetek? Bocsi,h hosszú lett...
2009. jan. 10. 02:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nos egyszerre kíváncsi, hogy nélküle hogy boldogulsz, összetört-e téged; féltékeny, és próbál közönyös lenni.

Neki kell kiszortírozni az érzéseit, várj, de ha megtetszik közben egy fiú, ne utasítsd el csak miatta.

A férfiak mennek a maguk kis dolga után, néha buta dolgokat cselekednek,de nem kell az orrukra koppintani, csak várj rájuk türelmesen. Ha megint összejöttök, légy nagyon édes, kedves, szolgáld ki, ne veszekedj vele. Ne szabd meg a tempóját, ne irányítsd, csak terelgesd.

2009. jan. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, azthiszem ez hasznos volt, tanulok a hibáimból. És azt hiszem, türelemmel sincs baj, mert imádom, és nemn kevésbé de egyre jobban. :) Viszont sokan mondták, hogy a gondolkodásmódom kissé fejlettebb már mint az övé, márcsak azért is mert lány vagyok. Meg kell várnom amíg beér... Aztán... :)
2009. jan. 10. 10:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Hali!Csak hozzáfűznék, nos azért vigyázz nehogy a háttérben hátrányodra legyen pl.:lehendő udvarlóidra gondolok(a táncparnered is megszolta ha jól értem).Szóval szerintem azért éld az életed,és ne kösse le figyelmed ez a srác ha komolyan nem akartok egymástól semmit.
2009. jan. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szia! :) Igen, megpróbálom élni az életem, már elég jól megy. Minden összejön amit szeretnék. :D És jól értetted, leszólta a táncpaertnerem, azért (gondolom én) mert ő nem valami bátor, nem merne táncolni... Még annyit, hogy én őt szeretem és akarnám is komolyan, a kérdés az, hogy vajon ő akara-e (meg az érdekes viselkedése) :)?
2009. jan. 13. 16:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Hali!Szóval ha akarjátok egymást, miért ne.De szerintem ha ilyen alapban a viselkedése a hozzáállása akkor aggasztó jövője is lehetne a kapcsolatnak.Pl.:túlzott féltékenység, barátaid lassú elüldözése, birtoklásvágy benne. Valójában Te ismered őt valamennyire.Próbáld átlátni a helyzetet a jövőre tekintettel is. HAJRÁ! :)
2009. jan. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy én szeretem őt, ő meg azt "játsza"(?), hogy nem akarja, és közben meg ilyen félreérthetően viselkedik. Igen ismerem őt, és tudom, hogy ő igaziból nem ilyen. Amikor szembesítettem evvel, akkor nem is tiltakozott... És neki nincs baja a barátaimmal, az ő "haverjai" utálnak engem. Sosem ártottam nekik, és ezt Ő is tudja, mégis velük van mert menő akar lenni... És mégis milyen barát az, aki csak akkor "imád" téged ha szakítottál a csajoddal? A barátság nem elfogadás?
2009. jan. 15. 14:16
 7/7 A kérdező kommentje:
Én azt látom a helyzetben, hogy szeret(ett) engem. Csak elkedvetlenedett a visekedésem miatt (mondjuk ő sem tökéletes) ehhez még hozzájön egy "kis"(szerintem) külső segítség szülők részéről és emiatt szakított velem. Közben látta, hogy én változok, és féltékeny is, mert nem közömbös irántam. De közben meg szeretne "menő" is lenni. Magyarul elég gyáva és döntésképtelen. Ezt érzem...
2009. jan. 15. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!