Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 hete van barátnőm. Felhozzam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hete van barátnőm. Felhozzam neki, hogy féltékeny vagy, amiért egy fiú haverjával szokott elég sokszor dumálni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
NEEE!!!!
2010. nov. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De hogy lehet azt elviselni, hogy vele jópofizik? Nekem ez kínszenvedés :( Én se jópofizok csajokkal, mert én csak 1 lányt szeretek.
2010. nov. 9. 18:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. nov. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
20.
2010. nov. 9. 18:36
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát pedig sajnos el kell viselni, ha akarna tőle vamit, már összejöttek vna előtted...

Mellesleg nem lehet egy lánynak fiú haverja, ha van épp párja?

2010. nov. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja és csak egy tanács, de 2 hét után ne kezdd a féltékenységi jeleneteket, (főleg ne egy régebbi haverja miatt), mert rövid úton ott fog hagyni, ez még nagyon rövid kapcsolat.
2010. nov. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De nem értem, hogy ez a lányoknál miért működik máshogy. Nekem, ha barátnőm van, akkor teljesen természetes, hogy nem fogok más lányokkal beszélgetni, hanem megpróbálok a szerelmemmel minél több időt tölteni és csak vele lenni.
2010. nov. 9. 18:45
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A hiba ott van, hogy amikor, hogy már a kezdetek kezdetén tudtad, hogy van ez a fiú haverja..ha ennyire zavar téged és ezt tudtad is magadról, hogy neked ez nem fér bele egy kapcsolatba akkor miért jöttél vele össze? Tudom mert szereted..de ezzel azt is bevállaltad úgymond, hogy elviseled, hogy a fiú haverjával is tartja a kapcsolatot..és ha ő régebben jelen van az életében mint te akkor sajnos te repülsz nem a haver.

Nekem is sok lány ismerősöm van akik évek óta haverok és házas asszonyok szóval nincs semmi köztünk és sokszor segítettek már nekem ahogy én is nekik van akivel 3-4 éve napi kapcsolatban vagyok..ha a barátnőm azt kérné, hogy soha többé ne beszéljek velük a barátnőm repülne.

Azért egy 3-4 éves "barátságot" ( ráadásul hányszor izgultunk anno a vizsgák előtt az egyetemen együtt és a többi) biztos nem rúgok fel egy olyan valakiért akit X hónapja ismerek aztán ha szakítunk X idő múlva nem lesz s barátnőm és a "kapcsolataimat" is elveszítem.

Szóval ne feszegesd a témát..természetesen ha haver fűzni kezdi a csajod akkor verd le a lépét :D

2010. nov. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az előttem lévőnek teljesen igaza van. És nemtom, de nekem az a furcsa, amit te írsz. Hogy nem beszélgetsz más lányokkal, amikor barátnőd van? És MIÉRT??? Ugyanolyan emberek, mint a fiúk! Vagy te nem tudsz mindenféle hátsó szándék nélkül csak úgy beszélgetni egy ellenkező neművel? Egyébként én ez nem is nagyon hiszem, h nem beszélgetsz más lánnyal... durva lenne
2010. nov. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem tudtam, hogy van ez a barátja neki. Szerintem lány és fiú között nincs "csak barátság", egyszer mindenképp több lesz belőle. Tapasztalat.
2010. nov. 9. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!