Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » HA eddig nem alakult ki akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HA eddig nem alakult ki akkor később se fog?

Figyelt kérdés
8 hónapja élek szexkapcsolatot egy fiúval!Annyit mondtak nekem kivül állók még az elején h kedvel meg tetszem neki!Mint kiderült őneki volt egy távkapcsolata,és nem rég hagyta el a csajt!Én már kezdek érzelmeket táplálni iránta,de ő ezt nem tudja.Néha azt érzem h érez valamit,utánna jön egy olyan érzés h mégsem.Már kialakult volna ennyi idő alatt a szerelem nála?Valljam be neki vagy lépjek tovább rajta vagy esetleg folytassam vele igy és hallgassak az érzéseimről?
2010. nov. 9. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:

8 hónapja együtt vagy egy pasival, aki nem szerelmes beléd?! És te sem voltál belé, mert még mindig csak "kezdesz" érzelmeket táplálni?

Ne haragudj, de jó gyomrod van hozzá. De legalább kvittek vagytok.

Azt hiszed, a te "érzelmed" valamiféle szeretet 8 hónap után? Egy frászt! Függés maximum.

Menekülj, míg lehet. Bár méltóságod egy szál se, legkésőbb akkor kellett volna kirúgni, mikor kiderült, hogy folyamatosan megcsalt.

2010. nov. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33 éves vagyok, ha eddig nem nőtt ki a bal lábam akkor később se fog..?
2010. nov. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
3 hónapja szakitott a nővel,és nem találkoztak abban az 5 hónapban mert a nő külföldön tartózkodott ez tuti mert le infóztam!Már nem most kezdtem érzelmeket táplálni!És megértem ha elitéled az ilyen kapcsolatot,te dolgod!
2010. nov. 9. 13:17
 4/6 anonim ***** válasza:

*nem találkoztak abban az 5 hónapban mert a nő külföldön tartózkodott


Ez nem jelenti azt, hogy akkor sem találkoztak volna, ha nincs külföldön. Régen rossz, ha csak az országhatár választja el, hogy megcsaljon. A tény ettől tény marad.

Tisztességtelen volt veled is meg a másik csajjal is.

2010. nov. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem az a lényeg, hogy nem találkoztak, hanem az, hogy szerette ovlna látni, a szándék a fontos, vele akart lenni, őt szereti, bár ha őt igazán szeretné, lehet nem jött ovlna össze veled, lehet belé se szerelmes igazán, csak ő is jó parti volt neki előtted
2010. nov. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom h szerette de nem találkoztak a kapcsolatuk során sokat!Sőt,keveset!És nem hinném h ha jól működött volna akkor otthagyta volna!Annyit tudok a nő kereste de inkább telefonon!
2010. nov. 9. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!