Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mértnem néznek már meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mértnem néznek már meg a férfiak az utcán? (lent)

Figyelt kérdés

2 éve megbolondultak utánnam a férfiak, mindig utánnam fütyültek, volt hogy 5-en udvaroltak egyszerre, most meg utánnam se fordulnak. Mért van ez? Semmit nem változtam.

Nagyon kétségbe vagyok esve, eddig elhittem hogy szép vagyok, de most az önbecsülésem=0%


2010. nov. 9. 10:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Ez pontosan arra vezethető vissza, hogy azt gondolod, csúnya vagy. Rosszabb napjaimon (amikor valami miatt aggódom vagy szomorú vagyok), akkor engem sem vesznek észre. Máskor pedig, amikor "sugárzom", sokan megnéznek, leszólítanak. Ebből tisztán látszik, hogy nem feltétlen a külső az, ami feltűnést kelt, hanem a kisugárzásod, hogy "betöltöd a teret". Úgyhogy én azt tanácsolom, hogy legyél boldog, mosolygós, gondtalan! Hidd el, ha 1-2 éve még sokaknak tetszettél, és (saját bevallásod szerint) nem változtál semmit, akkor benned keresendő a hiba - ami nem külső jellegű!
2010. nov. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Az elsőnek igaza van mindent leírt!
2010. nov. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, tudom hogy mi a hibám, de egyszerűen nem tudom legyőzni a szorongásom, hogy csúnya vagyok. ameddig így érzem, addig nem is vesznek észre?:O :'(
2010. nov. 9. 11:10
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

De drágám... Te magad mondtad, hogy eddig megnéztek. És ha nem változtál, akkor ugyanúgy tetszel nekik, csak el vagy foglalva az alaptalan önsajnálatoddal, hogy jaj de csúnya vagyok. Ezt sugárzod mindenki felé. Ha te magadra nézel és azt gondolod ronda vagy, miért várod el mástól, hogy szépnek lásson?

1. voltam

2010. nov. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Meg tegyük hozzá a rengeteg "szemét pasik fütyülnek és megbámulnak" jellegű témát :)


Amúgy az a szép, aki magát szépnek érzi. Ne várd el, hogy másnak tetszeni fogsz, ha önmagadnak sem tetszel.

2010. nov. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meggyőződésem, hogy az érett FÉRFIAK (nem a 15 éves kölykök) elsősorban a kisugárzást veszik észre a nőn. Számít az öltözködés, a frizura, de legalább ennyire az, hogy mit gondolsz magadról. És ők pontosan ugyan azt fogják gondolni rólad, függetlenül a külsődtől! Nekem gyakran leesik az állam, hogy milyen csúnya nőket tartanak pasik szépnek, azt gondolom, nem ugyanazt látják, mint én. :) De azok a csúnya (nem szép arc, csúnya láb, csapott váll, stb.) AZT GONDOLJÁK magukról, hogy "fú, de jó nő vagyok" és ezt a férfiak valahogy érzik. Pl. itt vagyok én is. Én épp fogyóban vagyok, már 15 kilót leadtam, de még így is rengeteg van rajtam, szóval nem az a "van 5 kiló túlsúlyom, legyek-e öngyilkos" kategória vagyok, hanem tényleg, orvosilag is kövérnek számítok, még most is. Viszont ettől a 15 kiló minusztól fantasztikusan érzem magam, büszke vagyok, élvezem, hogy sorra jönnek rám a kihízott ruhák, előbukkant a homokóra alakom a gömbalakból, az arcom körvonalai stb. Hangsúlyozom, most is kövér vagyok! DE! Észrevettem, hogy másképp érzem magam, ahogy járok az utcán, büszkén, peckesen, nőcisnek, kis szexi husikának érzem magam. Látom, hogy már egy-egy pasi megnéz, a múltkor egy vadidegen srác (szép, magas, sportos) rámköszönt az utcán. (Vidéki kisvárosban lakom, ott ez előfordul, de nem eddig, amíg trampli tehénnek éreztem magam és úgy jártam-keltem az utcán is.)Nézd meg, hány, kövér, vagy csúnya nőért vesznek meg a férfiak a kisugárzásuk miatt!


Egyébként meg ne az hiányozzon, hogy tömegével bomoljanak utánad a pasik, hanem hogy legyen EGY, akinek te vagy a MINDEN! ;)


26/N

2010. nov. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
az utolsót olvasva nagyon szégyellem magam, mivel igaza van, és erre csak most döbbentem rá, meg kéne becsülnöm az alakomat, és tényleg csak az önbizalom hiányzik.de a minap láttam egy barbie baba lányt, és az bánt igazán, hogy nem lehetek olyan, azért törtem magam össze....magyarán a semmiért...
2010. nov. 9. 11:45
 8/11 anonim ***** válasza:

Jól van, ha ezt megérted és tudatosítod, akkor már megtetted az első lépést ahhoz, hogy összeszedd magad! Légy büszke magadra, húzd ki magad (lelkileg is-fizikálisan is) érezd magad ízig-vérig nőnek, hidd el, el lesz a megoldás! :) Hajrá!


26/N

2010. nov. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ja és ne azzal foglalkozz, hogy más nő hogy néz ki, milyen az alakja, a haja, a ruhája. Kit érdekel? Te te vagy és akkor leszel szép, vonzó és teljes, ha önmagaddal kerülsz egyensúlyba. Ha más akarsz lenni, mint ami vagy (pl. barbibaba), akkor még ha külsőre azt is csinálsz magadból, nem lesz rajtad úrrá harmónia, és ugyan az lesz a bajod, mint most. Találd meg magadat, azt, hogy rajtad mi az a szép, mind külső, mind belső értelemben! Ne másokkal foglalkozz. Amikor ránk néz egy férfi, nem azt méricskéli, hogy "hú ennek a bigének kettő centivel vastagabb a combja, vagy nagyobb az orra, mint a másiknak." Egy frászt! Egy pasi - bár ennek nincs tudatában - kizárólag a TE összhatásodat, kisugárzásodat érzékeli.


26/N

2010. nov. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__10399..


Köszi szépen, megadtad a legjobb választ egy korábbi kérdésemre! Hálás vagyok érte! :)

2010. nov. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!