Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés

VAn egy lány akivel úgy kb 3 hónapja olyan szinten jóban voltunk,hogy majdnem össze is jöttünk csak aztán összevesztünk és végeztünk,mint barát. Elég szarul voltam,hogy még meg sem próbáltuk :'(

Jó nagynehezen túltettem magam rajta (azthittem),de közben mindig rá gondolok :( Van mikor úgy vagyok vele,hogy akkor fulaldj meg. De van mikor egyszerűen rámjön az,hogy most együtt s lehetnénk ehelyett itt vagyok tök egyedül :( éjjel nappal ő jár a fejemben,pedig már azthittem,hogy vége. Nem tudom,hogy mit szólna ha odaállnék elé és elkezdenék közeledni felé=( Tipp esetleg ? Normális válaszolók lécci

17/f ő 17/L


2010. nov. 9. 08:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem keresd meg és beszélj vele. Ha nem sikerül legalább tudod, és nem vagy bizonytalan. 1 próbát sztem megér :)
2010. nov. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

ne káromkodj hülyegyerek, pont hogy ennyire egyszerű. lehet hogy nem könnyű, de baromi egyszerű. és ha nem tetszik valaki véleménye, azér nemkell beszólni neki.

am meg 17 vagy... elfogod felejteni és találsz mást. és az idő megoldja a dolgokat kedves 20/l, csak kicsit több mint azt gondoltad. nekem 3,5 évembe telt túllenni egy lányon pedig akkor még csak 14 voltam amikor beleszerettem. 1 év az sajnos nem mindig elég.

21/f

2010. nov. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!