Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés

VAn egy lány akivel úgy kb 3 hónapja olyan szinten jóban voltunk,hogy majdnem össze is jöttünk csak aztán összevesztünk és végeztünk,mint barát. Elég szarul voltam,hogy még meg sem próbáltuk :'(

Jó nagynehezen túltettem magam rajta (azthittem),de közben mindig rá gondolok :( Van mikor úgy vagyok vele,hogy akkor fulaldj meg. De van mikor egyszerűen rámjön az,hogy most együtt s lehetnénk ehelyett itt vagyok tök egyedül :( éjjel nappal ő jár a fejemben,pedig már azthittem,hogy vége. Nem tudom,hogy mit szólna ha odaállnék elé és elkezdenék közeledni felé=( Tipp esetleg ? Normális válaszolók lécci

17/f ő 17/L


2010. nov. 9. 08:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy egy beszari pondró vagy :\
2010. nov. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
balfsz vagy
2010. nov. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
min vesztetek össze?
2010. nov. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

velem is ez van,hogy néha azt kívánom,hogy fordulna fel,de igazából arra vágyom,hogy velem legyen,ölelhessem :( nem tudom kiheverni pedig már lassan 1 éve.nem igaz,hogy az idő feledtet.....

Szerintem egy próbát megér,de nagyon óvatosnak kell lenned egy kis hiba és fuccs az egésznek :S 20/L

2010. nov. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

utolsónak köszi

első kettőnek: Szop_jatok le f@sszopó gec!k

2010. nov. 9. 19:12
 6/12 anonim válasza:
Álj elé és mond el neki mit érzel!Nem hiszem hogy vissza utasitana.Ha pedig mégis találsz majd magadnak más valakit!!!
2010. nov. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez szép és jó de igazából mindenki tudja,hogy ez nem ilyan könnyű
2010. nov. 11. 20:39
 8/12 anonim válasza:
Pedig de ilyen könnyü csak te teszed bonyolultá! ENNYI!!!
2010. nov. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát b@szki :D NEM KÖNNYŰ! Ha szrelmes vagy valkikbe az nem olyan mintha utcán szólítasz le vkit
2010. nov. 11. 21:09
 10/12 anonim ***** válasza:
Az idő minden sebet begyógyít tudom hogy elcsépelt de mást nem tudsz tenni éld az életed fogj bele minnél több új dologba. Ha lefoglalod magad nem tudsz rajta agyalni ha sok új emberrel ismerkedsz hamar találsz új szerelmet aki sokkal jobb mint a régi.
2010. nov. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!