Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar erről beszélni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar erről beszélni?

Figyelt kérdés
A barátommal több mint fél éve vagyunk együtt, és nem értem, miért nem akar beszélni a volt csajairól. Nem a részletekre vagyok kíváncsi, csak olyan dolgokra, mint pl. hányan voltak neki. Amikor felhoztam párszor, mindig elterelte a témát. Viszont én így nem tudok bízni benne. Nem értem miért hallgat, mert engem csak azért érdekel, hogy jobban megismerjem, még inkább egymás élete részévé váljunk. Nem értem, miért kell úgy tenni, mintha kitörölték volna az emlékezetünket.
2010. nov. 8. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:

én se szoktam az exeiről kérdezni a barátomat,mert most én vagyok neki és nem nagyon érdekel h kivel h szexelt meg stb...

sztem te se ezzel foglalkozz.

2010. nov. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én pont ilyet akartam kérdezni,hogy kötelező e igazat mondani ilyenkor.Én például nem szeretem ha a múltról kérdeznek mert valszeg a lánynak sokkal több pasi volt meg mintahány lány nekem.Sokaknál ez státusszimbúlum hogy "nekem ennyi volt.. neked mennyi?...hát akkor én nyertem"

Mi ez valami referencia mint a közbeszerzéseknél?Azt bízzuk meg aki több partnert tud felmutatni,mert aki keveset azt biztos visszautasították valami rejtett hibája miatt amit mi balgán nem vettünk észre ezért jobb ha visszautasítjuk mi is mert ha olyannal járunk akivel ezelőtt kevesen az nyilván igénytelenségnek számítana??!!??

2010. nov. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nem mind1 az, hogy hányan voltak előtted? Lehet volt sok, lehet csak 1-2, lehet akármennyi, de most veled va, tehát velük nem érezte jól magát stb... Veled van és ez számit!
2010. nov. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Amit a második írt, azzal hála az égnek még nem találkoztam, vagy csak nekem furcsa ez a "mérce". Én 3 éve vagyok együtt a párommal, és más nem volt még "bennem" rajta kívül. Akkor igénytelen vagyok a többi lány szemében?


Amúgy meg talán fél elmondani. Mondd el neki, miért vagy kíváncsi, de ha még így sem mondja el, akkor hanyagold a dolgot, annyi minden más van még, amit egy férfiban/fiúban megismerhetsz.

2010. nov. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
örülj neki, hogy nem beszél róluk. Utána meg azért sipítoznál, mert elmondaná őket minden szépnek, azt menne a bőgés...Ez lenne hidd el!
2010. nov. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ki nem sz@rja le hogy hány bombacsaja volt a neki, akiket szanaszét kefélt és kétszer olyan jók voltak az ágyban mint te!xD
2010. nov. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy szégyell valamit.
2010. nov. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Amit nem tudsz, az nem fáj. Ha úgy érzi majd magától is elmondja,addig pedig ne erőltesd.
2010. nov. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!