Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon megéri beszélni erről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megéri beszélni erről, vagy majd alakul valahogy?

Figyelt kérdés

A barátommal egy éve vagyunk együtt.Még az idén összeköltözünk,bár már szinte együtt élünk mert a héten több napot is itt tölt nálunk vagy én náluk.Nagy a szerelem mindkét oldalról,minden jól működik közöttünk.Úgy érzem ez az amikor az ember kijelentheti,hogy megtalálta a másik felét.

Az egyetlen probléma az,hogy ő már most komolyabban gondolja mint én..Unokatesómmal poénkodnak,hogy na majd ha rokonok lesznek,meg hogy attól hogy az első volt(szexuálisan)nekem ő lesz az egyetlen is stb.Viszont egyértelműen a reakcióimat akarja látni.Attól tartok,hogy hamarosan megkéri a kezem.Boldogan igent mondanék,viszont aggályaim vannak afelől ,hogy később még vágyni fogok arra hogy mással is kipróbáljam a dolgokat...Fantasztikusan érzem vele magam,el sem tudnám képzelni hogy ne legyek vele,azt meg pláne nem hogy mással legyek.Viszont,ha ezt elmondom neki,attól tartok hiába jó a kommunikáció,fordított esetben nekem nagyon rosszul esne,ha a párom ilyeneken törné a fejét,miközben a közös jövőnket tervezzük..Van itt valaki akinek a férje volt az egyetlen párja az életben?Hogy alakultak nálad a dolgok,sosem jött elő a kíváncsiság?

A normális válaszokat nagyon megköszönném..


2010. nov. 30. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:

" Úgy érzem ez az amikor az ember kijelentheti,hogy megtalálta a másik felét. "


- Ezt kb vagy 5x kimondja élete során egy nő, ritka aki csak egyszer azaz olyat én csak egyet ismerek!


Azért csak óvatosan azzal az eljegyzéssel , költözzetek össze és ha 1 év után is ezt mondod akkor egye fene legyen eljegyzés. De a mai világban az sem jelent semmit, mint a házasság sem....


De azért sok sikert!

2010. nov. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De, párszor eszembe jutott, hogy azért mással milyen lehet. De amikor a zöld szemeibe nézek és megölel, akkor minden kiszáll a fejemből és boldogan jelenthetem ki, nem volt hülyeség igent mondani.


2 éve házas 27/N

2010. nov. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na ezért nem érdemes a végtelenségig tartogatni a szüzességet...

Én barátnőm szüleinek a példáját tudom mondani, fiatalon jöttek össze, mindketten "elsők" voltak egymásnak, lett két gyerek, de már vagy egy évtizede csak élnek egymás melett, a nőnek hosszabb kapcsolata is volt a házasságon kívül, a kivűlállóknak mutatják a látszatot, hogy de szép család, de már rég megbánták mindketten hogy anno nem élték ki magukat, nem próbáltak ki dolgokat.

2010. nov. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én tudok ellenpéldát :) A szüleim.

Jövőre 33 éve lesznek házasok, elsők voltak egymásnak és nagyon jól kijönnek egymással, szeretik egymást.

Szerintem a szerelemhez nem kell az a bizonyos kiélés. Tapasztalatokat szerezni biztos jobb, de én konkrétan nem akartam azt, hogy na akkor most de kipróbálnám az XY pózt, ami olyan extrém vagy bármi. Ezek csak kíváncsi gondolatok, mint ahogy egy pasi egy szőke tökéletes plasztikcicára gondolva azt gondolja, de megfektetném, miközben csak elkalandozik a gondolata, ha oda kerülne, lehet meg se tudna szólalni, mert ez általában így szokott menni.


De azért élj vele egyenlőre egy ideig, közöld vele, hogy mostanában elég sok olyasmi megjegyzése van, ami arra utal, hogy meg akarja kérni a kezed, de te még erre nem vagy felkészülve, idő kell neked, ennyi. Ha együtt laktok jobban kiismered a mindennapjaiban, talán meg is szereted azt az embert, aki a mindennapokban.


Azért sok sikert!

2010. nov. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!