Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna? /további lent/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna? /további lent/

Figyelt kérdés
Összejöttem egy lánnyal akik gazdagok és mi nem vagyunk azok vagyis külsőleg nem látszik mert adok magamra de viszont a lakásunk nem olyan szép és ez miatt nem hogy a barátnőmet de még a haverjaimat sem merem felhívni félek hogy mit fognak gondolni. Közel vagyok a sulihoz 4-5 perc ez miatt sokan felakartam már jönni de mindig kitalálok valamit. Szerintetek mit tudnék csinálni, hogy elkerüljem azt hogy feljöjjön a barátnőm??
2010. nov. 8. 19:10
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

19:26 remélem igazad van.

Az első felével biztos!

2010. nov. 8. 19:28
 22/24 anonim ***** válasza:

bárki bármit mond a nőkbe van kódolva, hogy az erős/biztos/sikeres ergo jó anyagiakkal rendelkező férfit keresse, ez genetika, a "túlélés" miatt, hogy az utódokat fel tudja nevelni,

az más kérdés hogy ez mai világunkba már kissé eltorzult és mindenki a pénzt hajhássza...

persze ti fiatalok vagytok még annyira nem számít a pénz


de akkor is ilyet senki ne állítson, hogy a pénz nem számít mert az hazudik

de az is érdekes, hogy ezt mindig a csóró emberek mondják...

2010. nov. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna ha a barátnőmék szegényebbek lennének nálunk. Szerintem nyugodtan mond el, de úgy mond el, hogy közbe nem aggódsz rajta, hogy mit fog ő reagálni rá, úgy mond el mintha téged ez egyáltalán nem zavarna.


Ha tényleg szeret akkor ilyen miatt nem fog otthagyni, ha mégis akkor nem is volt érdemes időt elbaszni egy ilyen csajra.

2010. nov. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
De a forditott helyzet még mindig jobb szerintem.
2010. nov. 8. 20:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!