Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna? /további lent/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna? /további lent/

Figyelt kérdés
Összejöttem egy lánnyal akik gazdagok és mi nem vagyunk azok vagyis külsőleg nem látszik mert adok magamra de viszont a lakásunk nem olyan szép és ez miatt nem hogy a barátnőmet de még a haverjaimat sem merem felhívni félek hogy mit fognak gondolni. Közel vagyok a sulihoz 4-5 perc ez miatt sokan felakartam már jönni de mindig kitalálok valamit. Szerintetek mit tudnék csinálni, hogy elkerüljem azt hogy feljöjjön a barátnőm??
2010. nov. 8. 19:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
mondd el neki. biztos megérti
2010. nov. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
nem lehet annyira gáz.amúgy meg ha fontos vagy neki nem a lakás miatt fogja megszüntetni veled a kapcsolatot.
2010. nov. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
figyelj...gondolom nem putriban laktok,amúgy meg ha komolyan jó haverok,nagyon mindegy hogy hol laksz...sztem simán hívd fel a haverjaidat is és a barátnődet is,engem pl. abszolút nem zavarna ha egy "szegényebb" fiúval járnék...nem a pénz teszi az embert,és ezt még a 10-en évesek is tudják,ha igaz barátok:)
2010. nov. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
de félek neki megmondani :S
2010. nov. 8. 19:13
 5/24 anonim ***** válasza:
Miért szégyelled a szüleid anyagi helyzetét,izlését?Lényeg az hogy tiszta legyen az otthonotok,a többi nem számít.Vagy ennyire felületes lenne a barátnőd?
2010. nov. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

ez az egyik h ha szeret akkor a lakás miatt nem fog kiábrándulni, ha egyébként igényes. nem az a lényeg h milyen gazdag fullextrás hanem h igényes, tiszta legyen, az meg nem az anyagiaktól függ.

amúgy meg a másik h örökké úgysem húzhatod az időt h felvidd.

2010. nov. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Szia, elég közhelyesen fog hangzani, de qurvára nem számít, milyen házban laktok. Tisztaság legyen, akkor nem lehet semmi gond. Ha pedig tévedtem és mégis problémája van a házzal, amiben éltek, kár folytatni a kapcsolatot. Remélem elég egyértelmű voltam.


25/L

2010. nov. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Nem az.

Elváltak a szüleim meg úgy aránylag elfogadható a lakás csak a fürdőszoba az ami nagyon nem szép és az miatt nem hívok fel senkit sem.

2010. nov. 8. 19:15
 9/24 A kérdező kommentje:
15 évesek vagyunk amúgy
2010. nov. 8. 19:16
 10/24 anonim ***** válasza:

attól még hogy szegényebb vagy mit a csaj... attól még nem azt fogja nézni hogy hol élsz.. hanem hogy veled van.. rem. értesz..:), tegyél egy kivételt... nem lehetsz olyan rossz helyen...

pl. az én volt barátnőm... elég falusi élete volt... de nem volt olyan.. csak a háza meg anyukája apukája állatokkal meg mezőgazdasággal foglalkozott.. és én nem azt néztem hogy hogy él meg minden.. hanem hogy ott vagyok vele... és hát nem azért szakítottunk, hanem más okok..miat.. de igazából ő szakított velem.. szóval azt akartam mondani.. hogy nyugodtan feljöhet a barátnőd oda... biztos vagyok benne hogy nem a házatokat fogja nézni..:) hanem téged.. vagyis veled lesz elfoglalva.. abban biztos vok.. :P :)

2010. nov. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!