Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a Párod hízna legalább 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a Párod hízna legalább 30 kilót, mellette maradnál?

Figyelt kérdés

...mert én nem ( 19/L )


De kíváncsi vagyok a véleményetekre.


2010. nov. 8. 18:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Azért, mert tipikusan a média elvárásainak behódolt, plasztik agymosott divatmajom vagy.

Vagyok helyett "vok": ez önmagáért beszél, ami a szellemi színvonaladat illeti.

"Csajom": ez is.

Senki nem állította, hogy normális, ha az ember úgy elereszti magát, hogy 30 kilót felkap magára. Ilyen esetben támogatni kell a társunkat, biztatni, hogy adja le a pluszt, NEM elhagyni.

2010. nov. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

A vok csak rövidítés,hát a szellemi színvonalamat ne emlegessük jó,mert fogalmad sincs róla,rengeteget olvasok,művelem magam,tájékozott is.

Na erről ennyit.

Az első igaz,divatmániás vagyok(na most vagyokot írtam).

2010. nov. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Örömteli élet?!Hát én nem tudnék megenni egy szelet csokit mindenféle lelkiismeretfurdalás nélkül,mert azon agyalnék,hogy úristen felszedtem 2 kilót meg kicsit narancsbőrös a combom és el fogsz hagyni..Hiába adsz meg neki mindent,ha közben folyamatosan úgy érzi,hogy meg kell feleljen az elvárásaidnak.Ez minden öröm megrontója.Biztos vannak olyan plázacicák,akik megfelelnek az elvárásaidnak,de a 90%-uk buta.Ha viszont neked,egy buta bombanő kell,akkor sok boldogságot hozzá.Én ha férfi lennék,inkább egy olyan feleséget akarnék,aki értelmes,okos,csinos(ami nem feltétlenül jelenti hogy 40kg vasággyal..),felneveli majd a gyerekeimet és nem fog letörni a körme egy kis házimunkától..
2010. nov. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!