Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a Párod hízna legalább 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a Párod hízna legalább 30 kilót, mellette maradnál?

Figyelt kérdés

...mert én nem ( 19/L )


De kíváncsi vagyok a véleményetekre.


2010. nov. 8. 18:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Igen. Hisz ugyanaz az ember maradna, akit megszerettem annak idején. És még jól is állna neki :)

24N

2010. nov. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Őszintén? Nem!
2010. nov. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

pff ennyit azokról akik nemet írnak.. -.- remélem ti híztok meg és olyan lesz a párotok hogy akkor nem marad veletek :3 megnézném milyen képet vágnátok :D látszik h nem szeretitek akkor.. Én biztos hogy mellette maradnék!

20/L

2010. nov. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi nyomorult embert,aki elhagyná a párját csak azért,mert magára szedett pár kilót.És teljesen mindegy,hogy 5-öt vagy 30-at.Ugyanúgy szeretném őt,legfeljebb biztatnám,hogy sportoljon,olyan kajákat főznék neki,ami egészséges és nem annyira hízlaló,ennek ellenére cseppet sem szeretném kevésbé.Aki meg azt írta,hogy addig b*szogatná a másikat,amíg szarul nem érzi magát..ez nagyon undorító dolog!!És igen,én is azt kívánom ezeknek az embereknek,hogy olyan párt találjanak maguknak,akik majd 5 év múlva elhagyják őket,mert felszedtek 5 kilót!!!Sok sikert az élethez és a szerelemhez!
2010. nov. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

és ha megvakulna egy balesetben? mikor már rég kapcsiban volt? akkor neki nem járna a szerelem? Akkor ne hzasodjon és ne szüljön gyereket? És ha veletek történnem indez hogy éreznétek magatokat? aki nemet írt az ak ülsőségekre ad és nem szerelmes, nem tudjam i a szerelem.

Engem nem az zavarna, ha elhízna, hanem az hogy félteném ne ártson a szívének, vagy az hogy nem akar tetszeni nekem, akkor szeret e még vajon? De lehet hormonproblémája alakult ki, és ha sportol meg leveset eszik akkor is dagi marad.

2010. nov. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Én is arra gondoltam, amit az utolsó írt.

Nem biztos, hogy tehet róla, hogy meghízott. És igen, jogos a kérdés, akkor is elhagynátok, ha mondjuk balesetben elvesztené a karját-lábát? Esetleg lebénulna? (mondjuk ez költői kérdés, hiszen a válasz a részetekről egyértelmű...) Kutya se való nektek társként, nemhogy emberi lény...

2010. nov. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Igen, el bizony,undorodom a kövér nőktől,elnézést ha bárkit megbántottam.

Kötelező is edzenie meg táncolnia,mondjuk a csajom magától is tudja,hogy ha engem meg akar tartani akkor tenni kell értem,tudja,hogy kelendő pasi lennék,és tesz is,ahogy én is,mivel heti 4-t edzek nagyon keményen.

Egy embernek a maximumot kell nyújtania párjának.

És nem nyeregben érezve magát elhanyagolja külsejét,mert ezér van annyi megcsalás,lehet lepontozni,de az igénytelenségtől kikészülök.

Igenis tessék diétázni,edzeni,elhagyni a szemétkaját,és divatos lenni.

Ha én képes vok rá,egyetem,meló,üzlet mellett akkor bárki


23F

2010. nov. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Így van.Ha lebénulna a párom biztosan azt mondaná,hogy menjek,éljek teljes életet,ne egy ilyen nyomorékkal legyek..és ha velem történne biztos én is ezt akarnám,mert azt akarom,hogy boldog legyen.De akárhogy erősködne,vele maradnék,mert szeretem és tudom,hogy ő is ezt tenné.
2010. nov. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
19:16..undorodom az ilyen férgektől,mint amilyen te vagy..
2010. nov. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

19:20 pont ezt vártam,kicsit nézhetnél a dolgok mélyére is.

Igen vannak igényei egy embernek,lehet neked nincsenek,ez nagyon gáz.

De mindig a legjobbra törekedj sose érd be kevesebbel,ezt nem hallottad még?

Én is teszek magamért akkor a nőnek is kutya kötelessége aki mellettem van,de az tuti,hogy én mindent megadok a nőnek amit csak kér,minden téren.

Igen van elvárásom,de cserébe örömteli életet igyekszek adni.

Akkor miér vok féreg?

2010. nov. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!