Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eddzésen csajozás? Mit gondoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddzésen csajozás? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Minden hétfőn van egy csaj eddzésen aki nekem nayon bejön, csak nemtudom hogy hogy kezdjek hozzá ehhez az egészhez.. Ötletek?? (Én 14/f ő olyan 14-15 lehet...)
2010. nov. 8. 17:52
1 2
 11/13 anonim válasza:
Írj egy szerelmes levelet!
2010. nov. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Akkor járjatok le futni..(én vagyok aki meg kérdezte hova jársz)
2010. nov. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kérd el az msn címét az egyik barátnőjétől az edzésen. Vagy valamilyen úton módon szerezd meg, ha túl neccesnek tartod azt, hogy így közelíted meg (még a végén kitudódik :D)

Manapság mindenkinek van msn-e... Ha nincs az durciii.

Bár az iwiw/myvip/facebook és társai is a barátod!:) Azokon is lehet okoskodni, ha tudod a nevét, amit feltételez tudsz, de azt is elég könnyű kinyomozni...

Bár nem vagyok otthon az atletizálásban, de tuti, hogy a beszélgetésnek egy elég jó táptalaj, pláne akkor, ha ő is kapós a dologra.

2010. nov. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!