Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eddzésen csajozás? Mit gondoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddzésen csajozás? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Minden hétfőn van egy csaj eddzésen aki nekem nayon bejön, csak nemtudom hogy hogy kezdjek hozzá ehhez az egészhez.. Ötletek?? (Én 14/f ő olyan 14-15 lehet...)
2010. nov. 8. 17:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Ha jól nézel ki és/vagy gazdag vagy (és ő tudja), akkor csak menj oda hozzá, és közöld vele, hogy bejön neked. 100% siker.
2010. nov. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Legalább edzésen nem kell helyesen írni. :)
2010. nov. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát ha nem 14 lennél hanem legalább 17 és lenne jogsid akkor azt mondanám hogy menj kocsival amikor sz@r idő van és ajánld fel neki hogy hazaviszed.
2010. nov. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Egy egyszerű, helyes 14 éves srác vagyok, és nem tajgazdag.. szóval normális választ ha lehetne..
2010. nov. 8. 18:19
 5/13 anonim ***** válasza:

szia

én egyedüli lány vagyok edzésen. elökörködök a fiúkkal, jófejek,jó a társaság, de nem szoktam díjazni ha többet is szeretnének. "házinyúlra nem lövünk"

viszont volt arra is példra, régebben vlt egy másik csajszi is, a pasijával jártak.szakítottak, elég durván összevesztek,a csaj azóta nem jár.

szerintem gondold át.:)

18L

2010. nov. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De nekem tényleg nagyon bejön, és már többször észrevettem hogy engem figyel
2010. nov. 8. 18:40
 7/13 anonim ***** válasza:
akkor barátkozz vele, menj oda hozzá, beszélgessetek. de ne azzal rohand le h bejössz, randizzunk.:) 18.38as voltam
2010. nov. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :D de azért még írhattok ötleteket :D
2010. nov. 8. 19:16
 9/13 anonim ***** válasza:
Milyen edzésre jársz? Ha önvédelemre akkor vágd arcon és mond neki hogy szivi jobban figyelj...
2010. nov. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
sport,atlétika
2010. nov. 13. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!