Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti örülnétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti örülnétek, ha a barátotok csok közben fogdosna titeket? és ezután ti az ő dákóját?

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
nem nagyon
2010. nov. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én ennek mindig örülök ......
2010. nov. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Biliárdoztok?
2010. nov. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok, úgyhogy az első kérdésre nem tudok válaszolni, de annak én kifejezetten örülnék, ha a barátnőm csókolózás közben a szerszámomat simogatná.

Persze csak ha nem közterületen és túl feltűnően.

2010. nov. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megjegyzés: Mármint ha közterületen csinálja, akkor nem túl feltűnően.
2010. nov. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk volt ilyen..Éjszak közepén senki nem látta a dolgokat. :) Ő leült én nekem a fejem az ölében volt,csókolóztunk majd oda nyúltam,aztán még be is nyúltam a gatyája alá melegíteni a kezemet. :D Ez nem rég volt,hideg volt a kezem,össze is ment neki. :D

18L

2010. nov. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

attól függ hol és mennyi idő együttjárás után, mondjuk egy pár hét után már örülnék, de csak ott ahol ketten vagyunk

21L

2010. nov. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
bocs az idiota fogalmazásért :)
2010. nov. 11. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!