Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok örülnétek ha a barátoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok örülnétek ha a barátotok elmenne az edzésetekre? (Kosár, röpi. Stb. )

Figyelt kérdés

Fiúk/lányok válaszát várom

Fiúk fiú szemszögből!!!! szal b.nőtök örül ha elmentek?


16/F


2008. dec. 4. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Persze hogy orul.. En is orulok neki hogy o eljon az en edzeseimre is.. valahogy olyankor mindig jobban teljesitek xD

FizX

2008. dec. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Én személy szerint örülnék neki, ha a barátom megnézné egy edzésemet! Már 2x is megnéztem a barátom edzését és örült nekem.

De csak úgy menjetek el, hogy ne nagyon tereljétek el a figyelmét, mert az az edzés rovására megy. Utánna persze dicsérjétek meg milyen ügyes volt, meg minden, szerintem ennek minden lány örül. Lealábbis engem büszkeség töltött el amikor a barátom edzésén voltam, hogy milyen ügyes :)

16/L

2008. dec. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nagyon nem örülnék neki... egyszer volt ilyen és annyira izgatott voltam, hogy hihetetlenül rosszul teljesitettem és még be is égtem egy párszor... annyi bakit mind amennyi akkor történt velem hát... nem kivanom senkinek... 17/L
2008. dec. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én lovagolok és múltkor bevadult a ló és ő állította le a lovat!! Szal örülök neki h ott volt!!:D
2008. dec. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én is lovagolok és a párom mindig elkísér ha tud :) volt már hogy segített, megfogta nekem, ilyesmi...biztonságérzetet nyújt, és jobban is teljesítek, h büszke lehessen rám :)
2008. dec. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

majdnem 10 évig röplabdáztam, és kapcsolatban is voltam. a pasim is röpizett. ő szerette ha ott vagyok az edzésé, meg a meccsein, mert attól olyan jól teljesít stb.

én személy szerint nem szerettem ha ott van az edzésen, mert ott éppen büdös vagyok ronda izzadt stb. bár lehet hogy csak én vagyok így vele.

2008. dec. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2008. dec. 5. 13:27
 8/9 anonim ***** válasza:

menjen dzsúdóra :D legyen erős és védje meg a hercegnőjét a bajban :)

na jó: én személy szerint örülnék neki ha menne valahova, szurkolnék neki és büszke lennék rá amikor nyer a csapat :) amúgy nem vagyok nagy sportrajongó

2008. dec. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülök neki mert megnyugtat és velem van és akor sokkal jobban teljesítek:D Meg is kérem néh ahogy jöjjön el velem...
2008. dec. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!