Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Szülőknek bemutatás -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szülőknek bemutatás - mikor?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy a szüleid több száz kilométerre élnek, az ország másik felében, havonta jársz haza. Mikor mutatnád be az új barátnődet?
2010. nov. 7. 23:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én meg nem vinném haza.
2010. nov. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Unit88 válasza:
74%
felhívnám figyelmeteket a 20:35-s válaszolóra aki azt állítja idézem "a pasim mar az elsö heten bemutatott a szüleimnek" most vagy egy hetesen lett pasija akinek be kellett mutatnia a szüleit vagy amikor pasija lett akkor ismerte meg a szüleit a pasija által
2010. nov. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
lol írjátok hogy 4 hónap meg mittudom én:D nem is volt még 4 hónapos kapcsolatom:D:D mind ilyen 2-3 hónap:D:D
2010. nov. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
ne siesd el. ha szakítotok, akkor neked kell majd a család elé állni, hogy "bocs de ez most nem jött össze" és válaszolni a sok kérdésre, hogy mi volt a baj stb.
2010. nov. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
24%
De mivan azzal hogyha 1honap utan bemutassa es masnap szakitanak!Ez benasag!A szulok is megertik hisz ok is voltak fiatalok...vagyis az en szuleim biztos megertik...ebbe az evbe 11baratom mutattam be nekik es egyik se tartott 1honapnal tobbet...mar 2hete nem volt senkim de anyu mindennap hiv hogy valaki uj kerult e:)) nah de mindenki mas!En a barataim nem szegyelem, ha szegyelnem nem lenne a baratom:D...ha minden igaz 2het mulva egy ujabb bemutatasra kerul szo...ugyis van egy kiszemeltem, csak o meg nem tud rola:-j nah de nincs itt onbizalomhiany:))
2010. nov. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!