Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Szülőknek bemutatás -...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szülőknek bemutatás - mikor?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy a szüleid több száz kilométerre élnek, az ország másik felében, havonta jársz haza. Mikor mutatnád be az új barátnődet?
2010. nov. 7. 23:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ne mutass be a szüleinek, mert még megsértődnek.
2010. nov. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Ha tartós és komoly dolognak ígérkezik,akkor egy ilyen helyzetben kb. 4-6 hónap után mutatnám be. Ennyi idő alatt eldől hogy egyáltalán érdemes-e bemutatni.
2010. nov. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
az első hozzászólót valaki küldje fel a fuckyeah ra, nekem most nincs kedvem!
2010. nov. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Másodikkal egyetértek, első vicces volt, utolsó meg lolxdpuruttya színvonalon mozog.
2010. nov. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
hát én csak 60km re lakok, 2 hetente járok haza, és még nincs 2 hónapja hogy együtt vagyunk, de később se tudom hogy fogom bemutatni otthon, nemigazán engedik el otthonrol...
2010. nov. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
hát szerintem 4 hónap után vinném haza, addigra csak kialakul, hogy együtt maradunk-e, persze beszélni lehet róla otthon ... :)
2010. nov. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
én azt nem értem, hogy pl a lány szülei elsö perctöl kezdödöen láttak, akkor miért kell honapokat várni vele, hogy én elvigyem haza? ráadásul nem tök mindegy, hogy mennyire komoly a dolog, ez most csak azért van, hogy holmi jött-ment ne koptassa a lakásunk butorait, csak akitöl lesz valami hozomány esetleg?
2010. nov. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Eleg erdekesek a valaszok... Engem a pasim mar az elsö heten bemutatott a szüleimnek...ezek utan mindig naluk voltunk..eltük a szexualis eletünket a szobajaban, ebed a szüleivel stb....viszont en csak 2 honap utan mutattam öt be otthon... valahogy nem ereztem mondjuk meg akkor sem, h mar itt lenne az ideje...de mar a pasim kerte, h mutassam be hat megtettem... Egyebkent en nem akartam 1 het utan megismerni a szüleit...kesz tenyek ele alitott az egyik este a pasim... Erdekes volt :)
2010. nov. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is ugyanez a helyzet, csak a fiu-lány szerepeket cseréld meg, nálunk a lánynak járok, 2-3 hét után mentem el,és már aznap este ott is aludtam.jo nagy (paraszt)házuk van, lánynak is félreesö a szobája, azt csinálunk amit akarunk, de nálunk meg rettenetesek a körülmények, az egész ház egybehallastszik, és minden ajto egymással szembe, ajtok csak disznek, egyiket se lehet bezárni, ráadásul az üveg se sok mindent takar, aludni max a nappaliban tudnánk együtt, mert annyira kicsi az ágyam, ráadásul az öcsémmel vagyok egy szobában (vagyis már 3.5 éve csak hétvégére járok haza), és A CSALÁD SEM MINDENNAPI, hiába a luxus, meg a csicsa, egy nagy romhalmaz, mindenki mindekivel ordibál, lehetetlen elvárások stb.én sehova se jártam mig otthon éltem, anyámék unszoltak, hogy fiam mennnyé má, de hát amikor meg elkezdtem járni, és végül nagyon nagy küszködések árán lett barátnöm, aki mellesleg nagyon hamar ideadta magát, most ö el van hordva ku rvának, én meg kispályásnak, meg haza lehetöleg ne hordjak mindenféle jöttmentet, csak komolyat, mert jöttmenteket a tanyán látnak vendégül, a lány családja is emiatt van elhordva faluszélinek, mert ott aludhatok náluk.és a szüleik TÜRIK!!!!!!!!!!!
2010. nov. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

En 2het utan bemutattam mindenkinek a csaladombol!O viszont meg senkinek, mert nem volt idom hozzajuk menni, de mar tobbszor megemlitette h bemutatna...a hetvegen megadom a lehetoseget...hadd buszkelkedjen:P

Most lesz 5dik hete h egyutt vagyunk:D

2010. nov. 12. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!