Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljaK? SOS Szerdáig

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljaK? SOS Szerdáig

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel nagyon jóban voltam,de nem jártunk.

több mint 2 hónapja nem beszéltünk,mert összevesztünk és azt nem mondta,hogy utál,de nem volt rám kíváncsi,ezért akkor mondtam neki,hogy ne erőltessük. Nagyon nem viselte meg... engem annál inkább :$ Na most lesz a névnapja Szerdán ugye Réka és mit csináljak ? Csak küldjek neki egy levelet mivipen,vagy mikor jön haza suliból betámadjam, vagy ne is foglalkozzak vele ? És mit csinálna,ha odaállnék hozzá ? elküldene az anyámba? Légyszi Szerdáig segítsetek :) Igazából én sem tudom,hogy tetszik-e még:S Meg lehet,hogy én sem tetszek neki:( De hát meg kell próbálni nem ?

PLZ help

köszi

17/F


2010. nov. 7. 22:33
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Azt mondta,hogy nem**** utál

bocsi ott van,hogy nem csak elírtam

2010. nov. 7. 22:34
 2/16 anonim ***** válasza:
Elsőként talán meg kéne beszélni, min vesztetek össze.
2010. nov. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
szerintem nem igazán jösz be neki, inkább keressél más kislányt én még talán fel se köszönteném.
2010. nov. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

xard le, ne fuss csaj után, az már régen rossz, majd szól ha akar vmit

ja és ne csinálj vele semmit..

2010. nov. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Azt mondjátok,hogy xarjam le ?

kurv@ kevésre voltam attól,hogy járok vele, mivel naponta beszéltünk órákat, meg mikor együtt voltunk hagyta,hogy megfogjam a kezét,puszi stb stb nyál,de akk is ezek kis jelek,hogy jó vagyok nála,vagyis voltam... De nem lehet,hogy megint jóban lennénk és talán lenne is valami ?

2010. nov. 7. 22:42
 6/16 anonim ***** válasza:

''Csak küldjek neki egy levelet mivipen,vagy mikor jön haza suliból betámadjam, vagy ne is foglalkozzak vele''


Hat,ha mar arra meltattad a lanyt h kiirtal ide egy kerdest, akkor nyilvan foglalkozni fogsz vele igy is,ugyis barki barmit mond.

En azt mondom h tudni kell megbocsatani foleg hogy ha tenyleg annyira joban voltatok. Szerintem menj el egy ajandek boltba es vegyel neki valami kis dolgot.

2010. nov. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
felköszöntöd levélbe vagy csak simán szóba és tovább mész, azért nem fog megölni mert felköszöntötted.
2010. nov. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Kis apróság alatt mit kell érteni ?
2010. nov. 7. 22:44
 9/16 anonim válasza:
szerintem is köszöntsd fel. jól esik majd neki biztos hogy gondoltál rá.
2010. nov. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Akkor az csoki,virág stb már nem is jön be a lányoknak ? Ki se menjek ? Mondjátok már,hogy hajrá Gergő!!! Megcsinálod :D
2010. nov. 7. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!