Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A 4. es bizonyítványt, szerdái...

A 4. es bizonyítványt, szerdáig kell elküldeni? És hogyan? Mit kell ráírni a borítékra?

Figyelt kérdés
Azt tudom, h Oktatási Hivatal..., de még mit? Az azonosítómat rá kell valahova írni? A címemet?
2011. máj. 30. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Tavaly még úgy volt, hogy a nagy vastag felvételi tájékoztató mellé adtak címzett borítékot. A cím is benne van a tájékoztatóban, vagy a felvi.hu-n is guberálhatsz.
2011. máj. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen de csak egyet adtak, azt meg már felhasználtam a jelentkezésnél. De bármilyen boríték jó?
2011. máj. 30. 23:26
 3/7 anonim válasza:
ez most melyik bizonyítvány? miről van szó??? de ilyenkor még nem is kaptunk bizonyítványt, akkor mit küldjek el?
2011. máj. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Június 1-ig kell elküldeni így van.:)

Hát a bizonyítvány másolatra ráírod, a kódod.

És ennyi, beleteszed egy borítékba...:

A címedet, meg a nevedet a borítékra írd, mint ha egy normális levelet adnál fel.:)tudod bal felső sarok feladó. jobb alsó címzett

2011. máj. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
az h lehet h ti már kaptatok 4.-es bizonyítványt ?:O
2011. máj. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Vajdasági vagyok...xD
2011. máj. 31. 15:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Magyarországon mi is kaptunk, vagyis nem kaptuk meg,de el kell kérni lefénymásolni... Az már kész. Az érettségi bizonyítványt kapjuk később.
2011. máj. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!