Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintettek is elintélendő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek is elintélendő dolog?

Figyelt kérdés
Akérdésem arrol szolna hogy elakartam menni szorakozni tudni ilik én 25 éves vagyok van 2 kisgyerekem legalább 3 éve nem voltam sehol nos most a hétvégén lett volna egy jó kis buli ahova rég nem látott ismerösők hivtak meg!Becsületesen mert ugy gondoltam igy lesz jó felhivtam páromat ő külföldön van hogy vele is megbeszéljem erre ő neki állt vádaskodni hogy, még is mit képzelek nekem nem ezm dolgom nos a többi beszélgetésünket nem irnám le nem akarok regényt irni csak véleményekre lennénk kiváncsi?
2010. nov. 7. 20:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én elmentem volna a helyedben így is. 16 év után váltam el a férjemtől, mert ős is így állt a dolgokhoz. Bár nem féltékenységből, de durcizott ha néha barátnőkkel buliztam( volna). De ha akkor szarok a fejére, és elmegyek, és nem hagyom magam, akkor visszavesz, és tán még mindig boldogan élünk.Sokszor mi nők tehetünk arról, hogy a pasink túl sokat megenged magának. Ha látja hogy behódolsz neki, akkor felbátorodik, és soha nem lesz nyugtod. Legközelebb menj el a buliba, és közöld vele, hgoy ha nem tetszik neki, akkor ő se járjon sehová. Hisz ha neked nem kell kikapcsolódnod akkor neki minek? 36 n
2010. nov. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Fish1 ***** válasza:
Ha van oka arra, hogy ne bízzon benned, akkor részben megértem a hozzáállását, ha viszont nem adtál okot neki a bizalmatlanságra, akkor simán kijár a szórakozás. Nem száradhat el egy ember a 4 fal között...
2010. nov. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat okot nem nagyon adtam rá eddig ő mindig azzal takarozik vagyis védekezik hogy csinos vagyok abszolut nem nézzek ki 2 gyerekes anyukának és hogy attol félt hogy bebrobálkoznak nálam . Az is zavarja hogy elégé barátságos tipus vagyok nagyon jol el tudok beszélgetni emberekkel fél hogy egy ilyen beszélgetés közel visza másikhoz. Viszont én ugy gondolom egy kapcsolat alapja a bizalom .
2010. nov. 8. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!