Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintettek is elintélendő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek is elintélendő dolog?

Figyelt kérdés
Akérdésem arrol szolna hogy elakartam menni szorakozni tudni ilik én 25 éves vagyok van 2 kisgyerekem legalább 3 éve nem voltam sehol nos most a hétvégén lett volna egy jó kis buli ahova rég nem látott ismerösők hivtak meg!Becsületesen mert ugy gondoltam igy lesz jó felhivtam páromat ő külföldön van hogy vele is megbeszéljem erre ő neki állt vádaskodni hogy, még is mit képzelek nekem nem ezm dolgom nos a többi beszélgetésünket nem irnám le nem akarok regényt irni csak véleményekre lennénk kiváncsi?
2010. nov. 7. 20:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Megérdemled. Az okokkal nyilván te is tisztában vagy hogy miért.
2010. nov. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Neked is jár egy kis szórakozás. Ha megtudod szervezni a gyerekek felügyeletét, akkor menj el.
2010. nov. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
sajnos a férfiak sokszor beleesnek ebbe a hibába.attól, hogy édesanya vagy még nem kell begubóznod.évente egyszer megérdemel mindenki egy kis lazítást.de ha fordított lett volna a helyzet biztos azt mondta volna h márpedig elmegy meg hogy ne hisztizz mert ez neki kijár......ismerős szitu
2010. nov. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egyáltalán nem bűn...

Sőt az embernek néha kijár a szórakozás...

Nem azért mész oda,hogy nőt szedjél fel magadnak,hanem azért,hogy jól érezhesd magad,mert ahogy látom elég régen voltál szórakozni...és 25 évesen azért még kell!

Én 20 éves vagyok (lány),nekem a párom idősebb,én mégis eljárok néha szórakozni,benne van kicsit a féltékenység,ami természetes,de tudja és én is tudom,hogy nem azért megyek bulizni,szórakozni,hogy másik pasit szedjek fel magamnak és így tovább.

Szerintem teljesen normális,hogy kicsit mehetnéked van szórakozni...de nem hinném,hogy ennyire alkalmazkodnod kellene...ugyanis nem csak a gyereknevelés a dolgod és így tovább.

2010. nov. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen igen sajnos az a helyzet hogy roppant féltékeny nem volt rá képes hogy megértse hogy, nem azért megyek mert hiányom van m ahogy ő üvöltötte nekem hanem azért mert mostanába kicsit kifáradtam kikészültem azért közel lassan 6 honapja vagyok egyedül 2 kisgyerekel nagyon jó lett volna kicsit kikapcsolodni! persze a gyereket meg tudtam volna oldani más dolog lenne ha én tényleg ezt csinálnám minden 2 .héten de könyörgöm hogy 1 évben 1 szer akartam elmenni. És rendes nekem esett telefonba a dolog viszont azért esik szarul mert ő kint nagyon sokszor elment már szorakozni és én egy szot nem szoltam soha.
2010. nov. 7. 21:06
 6/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó nő vagyok!
2010. nov. 7. 21:07
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy anyuka vagy, még miért kéne lemondanod a szórakozásról is? Gondolom nem felügyelet nélkül hagytad volna a kicsiket. Akkor meg mi baja a párodnak? Magyarázd meg neki, hogy anyuka is vagy, és ember is, akinek ugyanúgy kell lazítania olykor, mint bárki másnak.
2010. nov. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bocsika,ne haragudj tényleg...kicsit félreértettem,lehet jobban tenném,ha inkább aludnék egyet....De a lényeg ugyanaz!!!!
2010. nov. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Semi baj! velem is elöfordult már ilyen.
2010. nov. 7. 21:21
 10/13 anonim ***** válasza:
Ilyen férjjel én meggondolnám, hogy ne csak gyakorlatilag legyek egyedülálló anya...
2010. nov. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!