Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat a barátnőm?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel kb 1 hónapja járunk és eddig minden jó volt...most meg minden reggel talizunk és nem engedi hogy megcsókoljam. Meg mostanába mindig keresi vita

lehetőségeket. De azt biztosan tudom h szakítani nem akar, de akkor mire akar kilyukadni ?


Ha valaki sejti hogy mi baja , annak a válaszát szivesen várom ! 16/F


2010. nov. 7. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Eddig engedte hogy megcsókold?

Am szerintem csak nem biztos a kapcsolatotokban ezért próbál valahogy ellenállni a dolognak és egyáltalán ne hidd azt hogy ez nem vezethet szakításhoz ha így folytatódik.

2010. nov. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 szrtlkrobi válasza:

Honnan.tudod.biztosan.hogy.nem.akar.szakítani.?.

lehet.hogy.Ő.nem.is..azt.várja.hogy.majd.Te.szakíts...:S

sokan.nemszeretnek.szakítani.így.ilyeneket.csinálnak.:S

rem.nincs.igazam.de...más.lehetőséget.nemigazán.látok.:S:/

2010. nov. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

20:54


mért.raksz.minden.szó.után.pontot.szóköz.helyett.?


emos.ri.anc <3 -.-'

2010. nov. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
az a baja h nemtom...vigyél neki egyszer reggel virágot és majd meglátod mi lesz...de azt vigyél ami a kedvence...
2010. nov. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 szrtlkrobi válasza:

nem.vagyok.emos.-.-"

beszo*tad.:LxD

megszokásbóól.csak.:S.

zavaram.?:O

2010. nov. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

engem nem zavar..és köszi a válaszodat, ill. a többi választ is !


Kivéve a kedves beszólóét ami nem éppen ide kapcsolódik ! XD


Azért tudom hogy nem akar szakítani mert beszéltem az édesanyjával hogy szerinte mi lehet a baj, és ő mondta hogy szeretni szeret mert naponta elmondja de azt már ő se tudja hogy mi a konkrét baja !!

2010. nov. 7. 21:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Jaaj ne az anyukájával beszéld már meg a ti probléémátokat
2010. nov. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

igen idegesít.


amugy bocs, de a témához nemtudko mit hozzáfüzni, az előttem szólók leirták ugyanazt amire gondolok, ugyanazt meg minek irjam le mégegyszer? simán lehet hgy szakítani akar.v agy bűntudata van valamiért és még neki áll följebb..

2010. nov. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem büdös a szád reggel?
2010. nov. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én is arra gondoltam, hogy tuti büdös a szád, exemnek is az volt és nem értette miért nem akarok csókot tőle.
2010. nov. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!