Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 8 évet hogyan lehet elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 évet hogyan lehet elfelejteni?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok. 1 hónapja szakítottuk meg már sokadszorra 8 éves kapcsolatunkat. Nekem ő volt az első mindenbe. Régebben már 3 szor kidobott más fiuk miatt, de mindíg visszamentem hozzá. Ezt már nem szeretnám eljátszani 4.erre is, csak nagyon hiányzik, nem tudom nélküle elképzelni az életemet. Szerintetek 8 évet nehéz kiheverni, kilehet egyáltalán?
2010. nov. 7. 20:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

ez már nem szerelem, hanem kapcsolatra vágysz, boldogságra, és a régi énjét szeretted, ez már ragaszkodás, megszokás, ami ugynaolyan fontos lehet, meg fáj neked az, hogy nem csináltál semmi rosszat, és mégis ezt tették veled. Te sose kacsintottál félre? sose tudtál volna kapcsid alatt belezúgni másba akaratlanul?

Akár egy nagyon szép helyes szexi lányba, akinek lehet te is tetszenél? Lehet túl kevés az önbizalmad az a baj, amugy kapcsi alatt régebben féltékenykedő vagy bizalmatlan voltál? nem voltál a nyakán túl sokat?

Nem lehet h bebiztosítva érezte magát és ez uncsi volt neki, már nem akart teperni utánad, és lehet mivel első voltál neki ki akart próbálni másokat, túl nagy lett önbizalma, elszállt, nem is sajnál téged. Ha te csaltad volna meg őt akkor féltékeny lett volna, futott volna utánad, így szenvednem int te most?

Vagy keresett volna más pasit, vigasztalást?

A többi pasit is csak kihasználja, maga sem tudjam it akar sztem, lehet a pasija fogjam ost őt dobni, és úgy jár mint te

2010. nov. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hát egész nap együtt voltunk,ez miatt untuk is egymást.Én sose csaltam meg meg semmi, mondom nekem ő volt az első mindenbe. Meg igazsághoz hozzá tartozik hogy ő nem tartozott az átlagos kinézetű csajokhoz, sokkal inkább az áttlagon felülihez, és nem csak szerintem. Magamat meg egyáltalán nem tartom jóképűnek, úgyhogy önbizalmam nincs valami sok. Ez miatt elég féltékeny voltam, de azért nem olyan zavaróan. Szerintem. Szerelmes az nem vagyok, szerintem azért ennyi idő után senki sem. Szeretni szeretem meg hiányzik de nagyon. Hát pszichológuson énis gondolkoztam, meg vannak egyéb lelki problémáim is, ez még tetőzte azokat.
2010. nov. 9. 19:50
 13/15 A kérdező kommentje:
Hát önbizalma az volt. Hát azt nemtudon h sajnál-e vagy ilyesmi. Azért gondolom valamilyen szinten csak hiányzom neki.
2010. nov. 9. 19:53
 14/15 anonim ***** válasza:
Indokolatlan mennyiségű: szesz, fű és qrva
2010. nov. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hát nem könnyű akkor, amikor mást mond az ész és mást a szív.


Szerintem vannak olyan kapcsolatok, amik hányattatott sorsúak, de a végzet mégis egymásnak szánja a feleket. Ez is tud szép lenni, de azért háromszor kidobva lenni, kicsit sok.


Amúgy elfelejtetni sose fogod tudni, az első - ha komoly volt - mindig is fontos emlék marad. Inkább továbblépni próbálj, nem felejteni.


Kitartást!

2010. nov. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!