Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 8 évet hogyan lehet elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 évet hogyan lehet elfelejteni?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok. 1 hónapja szakítottuk meg már sokadszorra 8 éves kapcsolatunkat. Nekem ő volt az első mindenbe. Régebben már 3 szor kidobott más fiuk miatt, de mindíg visszamentem hozzá. Ezt már nem szeretnám eljátszani 4.erre is, csak nagyon hiányzik, nem tudom nélküle elképzelni az életemet. Szerintetek 8 évet nehéz kiheverni, kilehet egyáltalán?
2010. nov. 7. 20:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Nem kellet volna visszamenj hozzá már az első alkalommal h megcsalt, az van h balf@sz vagy, szerezzhetsz más csajt is. Aki nem csal meg.


15/f

2010. nov. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Balfxsz az nem, csak szerelmes vagyok. Tisztába vagyok már vele, sőt mindíg is tisztába voltam vele hogy nem kellett volna vissza mennem hozzá.
2010. nov. 7. 20:56
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlenül nehéz lesz, készülj fel. Tudom, hiszen én már 5. hónapja azon vagyok, hogy kiheverjem az enyémet, pedig az "csak" másfél évig tartott. Legyél erős, és ne menj vissza hozzá, annál sokkal jobbat érdemelsz, minthogy te legyél a szamár a ló helyett.

Foglald le magad mindenfélével, igyekezz minél kevesebbet egyedül lenni, mert akkor annál kevesebbet gondolsz rá.

Járj el szórakozni, ismerkedj, kirándulj, csinálj olyan dolgokat amiket már régóta meg szerettél volna valósítani.

Írd fölül az emlékeket: járj olyan helyekre is, ahol együtt voltatok, hogy az új élmény átvegye a régi emlék helyét, szakíts a múlttal, koncentrálj a jövődre. Tegyél félre mindeg kütyüt amit valaha tőle kaptál, vagy ha nem sajnálod túlságosan, szabadulj meg tőlük végleg. És talán ami a leghatásosabb módszer a felejtésre: vedd elő magadban az összes rossz tulajdonságát, gondold végig mit tett veled, amit meg sem érdemeltél. Egyszóval, próbáld meg megútálni őt. Tudom, durván hangzik, de tényleg jót tesz a lelkednek, ha már nem úgy gondolsz vissza rá, hogy milyen jó volt vele, gondolj arra, mennyi lehetőség nyílt most meg előtted... Ha poénos vagy, idővel meg is köszönheted neki, hiszen meglátod, így sokkal jobb lesz neked, nem érdemelt téged meg! :)

Hirtelen ennyi, jobbulást...:)

egy 20 éves lány

2010. nov. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlenül nehéz... Találó mondat. Hidd el, 5 év után se könnyebb. De... 25 éves vagy. Ne haragudj van neked önbecsülésed?? Nálam 5 év után derült ki, hogy megcsaltak... Visszamenni hozzá?! Hát tudod, én kicsit többre tartom/tam magam. Azóta eltelt majdnem 5 év, és pont ma vagyunk 4 éve együtt az asszonnyal. Legyen már egy kis önbecsülésed, és ne menj vissza olyanhoz, akinek más fiuk ellenek. Tudom, nagyon nehéz lesz túltenni magad rajta, de ez a legjobb dolog, amit tehetsz. Ha visszamész hozzá, mint tetted ezt háromszor, megint csak ugyanez fog történni. Szerintem foglald el magad valami mással, a barátaiddal, stb. Ne menj vissza egy ilyenhez. Nem éri meg. Hidd el, tudom mit beszélek, tapasztalat.


Kitartás!

2010. nov. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A nővérem egy 6 éves kapcsolatból lépett ki,nagyon nehezen,mert újra és újra összejöttek.Aztán végülis csak elváltak útjaik,de nem igazán tudta,hogyan heverje ki.Mivel a srác kicsit visszafogta őt,így olyan dolgokat kipróbált,amik kimaradtak az eltelt 6 évből.Például pasizott,de nagyon sokat,aztán persze 2-3 hónap alatt lenyugodott.Utána el kezdett barlangászni,mindig is érdekelték az extrémebb dolgok és ott találkozott a jelenlegi párjával.1 évre a szakítás után jöttek össze,még mindig tart a románc és ahogy látom ez már életre szóló lesz.

Nagyon nehéz kiheverni egy ilyen hosszú kapcsolatot(saját tapasztalat is),de ha lefoglalod magad és olyan dolgokat keresel amikre eddig nem volt lehetőséged,talán sikerülni fog.Vagy úgy,hogy elfelejted őt,vagy úgy hogy találsz valakit,aki elfeledteti veled.


21L

2010. nov. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
hú, köszi a válaszokat. Hát önbecsülésem ezidáig nem nagyon volt.Most megpróbálok a talpamra állni, és elkerülni az olyan helyzeteket ahol találkozhatnák vele.Most nagyon nehéz nics is nagyon kedvem elmenni sehová, meg az volt a baj hogy éjjel-nappal együtt voltunk, és így a baráti kapcsolataimat nagyon hanyagoltam.Hát de akkor most itt az alkalom hogy újra felkeresni őket, és megpróbálni valahogy nélküle élni.Új barátnőt egyenlőre nemakarok, megpróbálom kiélni magam, amit az elmúlt 8 évben nem nagyon tudtam.
2010. nov. 7. 21:25
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom:( én is ebben a cipőben járok, csak lányként és 4év után. Hihetelen mire nem képes az ember "csak" azért mert szerelmes. Engem is megcsalt, nem is egyszer, és most legutóbb egy hete tudtam meg. Szakitottunk. Ami a rossz az egészben, hogy én még mindig képes lennék neki megbocsáltani. Te már végleg lemondtál a barátnődröl? Én sem tudom magam elképzelni mással, hogy más bujik, ér hozzám:( nem megy! De hiszek benne hogy megérdemeljük mi is a boldogságot:)
2010. nov. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
hát ha szívemre hallgatok akkor még nem mondtam le róla.De megpróbálok az eszemre hallgatni, és elfelejteni őt. Csak az a baj, hogy mindíg így álltam hozzá,és 1-2 hónap után mindíg a szívem nyert. De majd most, másképp lesz.
2010. nov. 7. 21:50
 9/15 anonim ***** válasza:
53%
Kapcsolatfüggő vagy. Erre van segítség: pszichológus. Keress fel egyet! Vagy: 8 évet elfeledni = elektrosokk. Nemcsak felejteni fogsz, de talán meg is gyógyulsz. Bocs.
2010. nov. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Bocsi! Most olvastam a többi kommentet: mind kapcsolatfüggők vagytok. Pszichológus segíthet.
2010. nov. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!