Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokat számít a lánynak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat számít a lánynak? Szóval ha én vagyok az első neki, olyan téren, akkor valamivel jobban vonzódik hozzám?

Figyelt kérdés
2009. jan. 8. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Nem :)

Igazán nem attól függ, hogy mennyire vonzódik hozzád...

2009. jan. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. A vonzalom nem ettől függ. Max később nem felejt el olyan könnyen, mert mégiscsak te voltál neki az első. De ez is személyenként változó.
2009. jan. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen,igy van.Tisztanak erez teged.Legalabbis nekem ezt mondtak annak idejen.:)
2009. jan. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel te vagy az eső neki,ezért sok mindenre kell figyelned. Most fogja megtapasztalni mindazt,ami a valóság. Ők elképzenek egy ideális párkapcsoltot, mivel nics tapasztalatuk azt hiszik hogy eza kapcsolat lesz akár az,ami az oltárhoz vezet. Nagyon fognak ragaszkodni hozzád, ha jól érzik veled magukat.Nagon tudna zeretni, és nagyon tudnak fájni, győlölni. Vigyázni kell velük.
2009. jan. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
És neked sokat számítana, hogy ő legyen az első?Vagy már nem vagy szűz?
2009. jan. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kérdésre kérdéssel válaszolni???
2009. jan. 12. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!