Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mindig fáj a lányoknak az...

Mindig fáj a lányoknak az első v valamivel ellehet kerülni h ne fájjon?

Figyelt kérdés
mind 2-en szüzek vunk és nem szeretném h fájjon neki :(
2010. aug. 14. 14:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
3 pohár vodka.
2010. aug. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
de most tényleg komolyan!!!! ez qrvára fontos
2010. aug. 14. 14:54
 3/14 anonim válasza:
70%
Nem kerülhetitek el.
2010. aug. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Sajnos nem mert a lányoknak ekkor szakad át a szűzhátyájuk (hymen) és ez némi fájdalommal, esetleg kis vérzéssel jár. (a fájdalom nem túl nagy, eddig kibírta mindenki :)
2010. aug. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

nem nagyon lehet elkerülni. de szerintem az a kis fájdalom elviselhető:) főleg ha szeret.

de légy vele gyengéd,figyelmes,és akkor jobb lesz:)

2010. aug. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne úgy hatolj bele mint egy állat,lassan csináld
2010. aug. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%
nem mindenkinek fáj..
2010. aug. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Mindenkinek fáj, néha még vérzik is, nekem nem vérzett, de nagyon fájt! Bár csak egy pillanatig volt, egy nagyon éles, szúró fájdalom! De kilehet bírni, főleg ha szeretitek egymást!:) Sok sikert!:)
2010. aug. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Nem hiszem, hogy elkerülheted, hogy fájjon neki. Nagyon fontos, hogy eléggé nedvesedjen be, mert akkor még nagyobb lesz a fájdalom, mint normális esetben, és csak lassan, türelmesen. Meg mindenképpen mondd meg neki, hogy ha fáj neki szóljon, és akkor pihenjetek egy kicsit, kényeztessétek egymást másképp. Hidd el, értékelni fogja, ha figyelsz rá, hiába fáj neki. Az első alkalom a lányoknak nem a legkellemesebb, de ha látja hogy törődsz vele, akkor az nagyon jól fog esni neki.

Amúgy lehet nem hülyeség, hogy egy kis alkohol jót tesz, oldódik tőle, nem lesz annyira feszült, jobban elengedi magát.

2010. aug. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi is így voltunk mindketten szüzek. Én nagyon véreztem, meg feszült kicsit, de semmit észre sem vettünk, mert nem arra koncentráltunk hanem egymásra.
2010. aug. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!