Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatalabb srác? Jó ötlet vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb srác? Jó ötlet vagy sem?

Figyelt kérdés

Attól tartok,hogy belezúgtam a legjobb barátomba.De az a baj,hogy másfél évvel fiatalabb nálam és nem tudom mit csináljak,jó ötlet-e hogy járjak vele.

Én 10.-es vagyok és lassan 16,ő meg még csak 9.-es és 15 lesz.

Ja és azt kifelejtettem,hogy ő is gyengéd érzéseket táplál irántam...


2010. nov. 7. 19:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz! Először is másfél év az semmi. Másodszor meg szarjad le, nem érdekes, mit mondanak mások, nem ők határozzák meg, hogy mit tegyél. Ha tetszik, akkor próbálj vele összejönni. Ha ez másoknak szemet szúr, akkor meg biztos irigyek.
2010. nov. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd, mert ilyen gyerekes hozzáállásnál, mint ami neked van, biztos többet érdemel. Másfél év, most komolyan számít?
2010. nov. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem gyerekes a hozzáállásom.Azért mert megkérdeztem?Csak szimplán érdekel,hogy mások mit csinálnának ebben a helyzetben...
2010. nov. 9. 21:45
 14/15 anonim ***** válasza:

nekem ket evvel fiatalabb a pasim, es egyre inkabb kezd idegesiteni. nem tudom, hogy ez osszefuggesbe hozhato-e a koraval. a puding probaja az eves...

22/l

2010. nov. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
ez számít? ha zavar téged nem is szereted. ezne gondolkozz el
2010. nov. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!