Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény? =) Megható?

Figyelt kérdés

Lány: Lassíts. Félek. Fiú: Nem. Ez vicces. Lány: Nem, nem az. Kérlek, ez túl ijesztő. Fiú: Akkor mondd, hogy szeretsz. Lány: Rendben, Szeretlek.Lassíts! Fiú: Most ölelj meg. ...A lány megöleli. Fiú: Letudnád venni rólam a bukósisakot és feltenni magadra?Zavar.

Az újságban másnap: Egy motor nekicsapódott egy épületnek egy fék hiba miatt. Két ember volt a motoron, de csak egy élte túl.

Az igazság az, hogy félúton tönkrement a fék, a fiú rájött, de nem akarta meg mondani a lánynak. Azért kérte a lányt, hogy mondja, hogy szereti és ölelje át az utolsó pillanatban, hogy érezze a lány szeretetét mielőtt meghal és azért adta át a bukósisakot, hogy a lány túlélje a balesetet.


2010. nov. 7. 15:29
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
65%
Ez van. De ez nem az én szégyenem. 18 éves vagy, és én 12 évesnek gondoltalak. Szerinted?
2010. nov. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
60%
hogy látsz realitást vagy racionalitást a történetben.
2010. nov. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:

1. De ez nem az én szégyenem. 18 éves vagy, és én 12 évesnek gondoltalak. Szerinted?

-Miért lenne szégyen az, hogy bemásoltam ide egy történetet és kérdeztem mások véleményét?

2. hogy látsz realitást vagy racionalitást a történetben.

-Már elnézést, de kérlek másold be azt a sort, ahol azt írtam, hogy én látok ebbe realitást, szintén kösz xD

Olyat azért ne képzeljünk oda, amit nem írtam...

2010. nov. 7. 16:12
 34/46 anonim ***** válasza:
51%
ha hülyeségnek tartanád a történetet akkor nem tetted volna fel ide.
2010. nov. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
66%
Elnézést de minden mondatán csuklottam a röhögéstől, nyilván nem véletlenül van a kérdésben smiley. Szerintem ilyen nincs.
2010. nov. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 A kérdező kommentje:

ha hülyeségnek tartanád a történetet akkor nem tetted volna fel ide.


=D Jaaaa mert hogy itt csupa okos kérdés van?

2010. nov. 7. 16:15
 37/46 A kérdező kommentje:

"nyilván nem véletlenül van a kérdésben smiley."

xD Grat, eddig csak te vetted észre... Amibe van smiley azt alapból nem lehet komolyan venni...szerintem.

2010. nov. 7. 16:16
 38/46 anonim ***** válasza:
58%

Nyilvánvalóan kamu. Csak a lányok szerint ez olyan megható, hogy a fiú feláldozta magát a lányért.


Mindazonáltal látszik, hogy a csaj, aki kitalálta, motornak még a közelében sem volt. Egyrészt amit írtak, hogy minimális az esélye, hogy egyszerre romlik el a 2 fék.


Aztán az idő alatt, amíg dumáltak (alig lehet zárt bukósisakban beszélgetni valakivel), és átadta a sisakot a lánynak(de hogyan? nulla kezezett a srác amíg kicsatolta, majd hátraadta a csajnak a sisakot, vagy mi?), szóval ez idő alatt vagy motorfékkel lelassítja a motort, vagy ha látja, hogy már nem tud megállni az épület előtt, akkor inkább elfekteti.


Szóval egy szar az egész.

2010. nov. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
60%

Hogy lehet az utolsó pillanatban átadni egy bukósisakot és fel is venni?

Ez egy szarul megírt nyálas story.

2010. nov. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
95%
meghatónak megható, csak nehezen hihető. Motorfék is létezik, és józanész. Ez utóbbi kettő nem volt a tudatukban sajnos.
2010. nov. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!