Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény? =) Megható?

Figyelt kérdés

Lány: Lassíts. Félek. Fiú: Nem. Ez vicces. Lány: Nem, nem az. Kérlek, ez túl ijesztő. Fiú: Akkor mondd, hogy szeretsz. Lány: Rendben, Szeretlek.Lassíts! Fiú: Most ölelj meg. ...A lány megöleli. Fiú: Letudnád venni rólam a bukósisakot és feltenni magadra?Zavar.

Az újságban másnap: Egy motor nekicsapódott egy épületnek egy fék hiba miatt. Két ember volt a motoron, de csak egy élte túl.

Az igazság az, hogy félúton tönkrement a fék, a fiú rájött, de nem akarta meg mondani a lánynak. Azért kérte a lányt, hogy mondja, hogy szereti és ölelje át az utolsó pillanatban, hogy érezze a lány szeretetét mielőtt meghal és azért adta át a bukósisakot, hogy a lány túlélje a balesetet.


2010. nov. 7. 15:29
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
94%
azzal van a baj,hogy nincs idő feldolgozni ha ezt a sztorit mondjuk 1 oldalon keresztül kifejted vagyis inkább felkonferálod és nem csak egy a következő pillanatban "az újságban másnap"-al nyitsz egész jó lehet. az ötlet meg hmmm mondjuk 5/4 vagyis nemrossz :D de nekem annyira nem is tetszik xd
2010. nov. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
52%
Én sirvafakadtam ....
2010. nov. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy kamu, mint a többi körlevélben terjedő szívhez szóló történet...
2010. nov. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
92%
Nekem meg van egy olyan sejtésem, hogy 12-14 éves vagy és most írtad a sztorit. Képtelenség. Menetszél, nem tudnának így beszélgetni + ott a fiú bukója is. Ha ennyire aggódik a fiú miért nem visel a lány bukót? A lány eddig nem ölelte, az úgy szokás, ha szerelmesek motoroznak, hogy végig öleli a lány. Motor fék, leállítás, addig megyek míg ki nem fogy a benzin megoldások ilyenkor hol vannak. A bukósisak csak a fejet védi, a gerincet és a belsőszerveket nem. Ha nem viselt a lány bukót akkor gondolom protektoros ruhát sem.
2010. nov. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
92%

Ez csak egy újabb példája annak, hogy az emberek mindenféle megható idézetek mögé bújnak, aszerint élik az életük, ahelyett, hogy önmaguktól gondolkodnának. Az, hogy annak mennyi igazságtartalma, értelme meg efféléi vannak, tökre nem érdekli őket, a lényeg az, hogy szép legyen. Emiatt nem látják, mi folyik a való életben. A gyengék ismertetőjele...


Amúgymeg nem tudom mi a megható abban, hogy egy ésszerű cselekedet helyett összehozza a barátnőjének, akit elvileg szeret, hogy elveszítse a szerelmét. Az rossz a lánynak, nem? Tehátakkor az a lényege, hogy tökmindegy mekkora rosszat okozunk egy szeretlekért cserébe? Gondolkodni kéne néha...

2010. nov. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem nézzük a technikai részét, amit már elég sokan kifejtettek, hanem csak simán olvassák, lehet megható. Például én egyáltalán nem kapcsoltam, hogy ez kb lehetetlen (túlontúl érzelmes vagyok), és azért hirtelen lesápadtam a befejezésnél. :D
2010. nov. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:

"Nekem meg van egy olyan sejtésem, hogy 12-14 éves vagy és most írtad a sztorit."


Hát ha ilyen sejtéseid vannak, akkor sose hidd, hogy igazak. 18 éves vagyok és ezt most másoltam be. Egy barátnőm küldte át msn-en. =) Úgyhogy nem kicsit tévedtél.

2010. nov. 7. 16:02
 28/46 anonim ***** válasza:
84%
akkor 18 évesen jó hülye vagy-
2010. nov. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
73%

Ilyet én is tudnék írni.

Sok naiv idióta aki 80 alatti IQ-val olvasgatja meg elhiszi...

Gondolom mindenki zogok a gépe előtt.

2010. nov. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:

"akkor 18 évesen jó hülye vagy-"

Kifejthetnéd, hogy miért is mondod ezt olyanra, akit távolról sem ismersz annyira, hogy tudd róla az e vagy sem, kösz =)

2010. nov. 7. 16:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!