Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tud valai nagyon megható szerelmes sms- írni? . ->>tobbi lent

Figyelt kérdés
szakítottam a csajommal, de szeressük egymást!szeretnék neki valami nagyon megható sms-t írni... kérlek segítsetek mert belehalok :(
2010. jan. 30. 17:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem számít milyen messze vagy, nem lehetsz messzebb a szívemtől ez a Metallica - Nothing Else Matters című számának egy részlete magyarul :)
2010. jan. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szeretjük
2010. jan. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Előző: jó szar vagy angolból, gondolom erre gondoltál: So close, no matter how far, couldn't be much more from the heart..." Ez nagyon nem azt jelenti, amit te leírtál. Kiszedtél néhány szót, és abból próbáltál meg összehozni valami értelemeset a csekély nyelvtudásod szerint... Nem jött össze... Bocs az offért.
2010. jan. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sorry, elsőnek szólt.
2010. jan. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szabadfordítás, héjj! :D
2010. jan. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
akk mit jelent pontosan?
2010. jan. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem tetszik ahogy lefordította :P
2010. jan. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amúgy most gondolkozom, attól függ, hogy hogy értelmezzük, szabadfordítás avagy nem. From the heart= őszintén.
2010. jan. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ahj a fiúk az ilyet mindig túl akarják bonyolítani...

Már nem mintha nem olvadna el minden lány egy hosszú szerelmes üzitől ;)

Ha egyszerűt akarsz:

"Szeretlek, mindennél jobban!"

Ha hosszút:

"Mióta szakítottunk csak te jársz az eszemben. Szeretlek, el sem tudod hinni mennyire. Nem tudok semmit sem tenni mióta nem látlak és nem tudom mi van veled. Túl sokat jelentesz nekem ahhoz, hogy hagyalak elmenni. Te is szeretsz még, tudom. Kérlek találkozzunk! Csókollak és remélem nem küldesz el. XY"

Ez kicsit hosszú SMSnek de szerintem megéri. XY alatt a nevedet értem. Hosszú üzi alá mindig kell!!

2010. jan. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%

Inkább pokol tüzén égjek

Minthogy baz meg nélküled éljek

Nem tudom h néhány dolgot mire véljek

De térdelj le, s sz opj le kérlek


Rendkívül megható. Egyszer részegen elküldtem egy csajnak, 3 hétig csak rólam beszélt a barátnőinek, szal biztos meghatódott

2010. jan. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!