Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kalandoznak a gondolatai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kalandoznak a gondolataim? Elégedett családi életem van. Mégis van egy férfi aki hát nem is tudom .

Figyelt kérdés
Olyan aranyos, sokszor eszembe jut és néha szívesen tölteném vele az időm. De semmi komolyra nem gondolok vele kapcsolatban.Mégis olyan furi ez a helyzet.Miért lehet ez?Talán ő is kedvel de semmi egyéb úgy gondolom.
2009. jan. 8. 20:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Második vagyok... Kérdezted, hogy:


"soha nem gondoltál rá, vagy soha nem kívántad, hogy megsimogassonegy ilyen barátnőd, vagy hasonló? Semmi súlyosabb!Mert az eszem azért erősebb."


Éppenséggel az se lenne ellenemre, de nekem inkább a másik oldalról van kedvem megfogni a dolgot - tehát én simogatnám meg őket, ha épp különösen aranyosak, kedvesek (csak úgy "alapból", magukban, a személyiségükről beszélek)... mint ahogy azt néha meg is teszem, amikor ez teljesen természetesen "beleszőhető" a körülményekbe: tehát ha pl. bátorítom őket valami kapcsán, hogy ne félj, menni fog, stb., akkor van, hogy megsimogatom egy kicsit a vállukat, kezüket, vagy ilyesmi. Nem túl hosszan, de azért érezzék a támogatást.


És tényleg hasonló cipőben járunk ilyen szempontból, mert nekem is a feleségem egy angyal, én is megteszek neki mindent, tehát tényleg nem hiányzik semmi - egyszerűen csak úgy gondolom, hogy ennyi még bőven belefér a barátságba (annál is inkább, hogy a feleségem is tud erről, és nem zavarja, mert tudja, hogy ilyen "mindenkit támogatni igyekvő"-típus vagyok).

2009. jan. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Senkit sem akarok megsérteni azzal amit leírok és ötleteket sem akarok adni! Nekem is volt egy ilyen kolléganőm jópár évvel ezelőtt, ismertem a férjét, tényleg ő is kitörölte a... és minden szavát leste. Mivel a vállalatnál akkoriban én voltam a legújabb vezető beosztású kolléga, meghívtam születésnapomra az egész közösséget azzal a szándékkal, hogy jobban megismerjem őket és egy diszkrét kis csoportépítő terápiát is belevigyek az összeröffenésbe. Pár nappal a buli után az illetővel épp kettesben voltunk a dohányzóban és kicsit sértődötten, kicsit huncutkodva eszembe juttatta, hogy vele táncoltam a legkevesebbet. Igaza lehetett, nem számoltam, de arra azért vigyáztam, hogy az összes jelenlévő hölgyet, az 54 éves könyvelőnőtől a 22 éves PR-esig felkérjem. Mielőtt visszament volna az irodába azt mondta adósa vagyok. Akkor kicsi meglepett de hamar elfelejtettem, hiszen voltak fontosabb teendőim is. A céggel egy idő után kinőttük egymást, én már máshol dolgoztam és összefutottam vele egy konferencián. Elbeszélgettünk a szünetekben és eszembe juttatta a tartozásomat. Erre én felajánlottam, hogy fájbalomdíjként elviszem vacsorázni. A vacsora az én hotelszobámban folytatódott és az lett a vége, hogy lefeküdtünk. Nem hagyott nyugodni a dolog és megkérdeztem tőle miért volt neki szüksége erre, hisz mintaházasságban élnek. Azt mondta azért, mert a férje minden kívánságát lesi és néha már zavaró, hogy nem viselkedik férfiasabban. Ezen kívül pedig amióta megismert meg akarta tenni és kész. Ennyi volt az egész részéről, egyedüli alkalom és reméli, hogy sem velem sem mással nem kell még egyszer megtegye. Nekem azóta eszembe jutott ez párszor és valahol van egy kevés lelkiismeretfurdalásom holott abban az időben nőtlen voltam.
2009. jan. 9. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

1 Szerintem valami hiányzik az életedből, és azért vágyódsz ennyire erre a másik férfira. Vagyis ezért gondolsz rá sokat, mert tudat alatt azt reméled, hogy ő majd meg tudja neked adni. Hiába mondod, hogy mindened megvan lehet ez csak egy érzés is, amit szeretnél átélni.

2 Valószínűleg csak rendes, tisztelettudó a munkatársad és azért kedves veled. Majd figyeld meg, hogy a többi munkatárssal hogyan viselkedik, velük is kedves? Lehet, hogy ő nem is néz rád úgy egyáltalán, csak így tartja helyesnek, hogy olykor megkérdezi hogy vagy stb.

3 Lehet, hogy csak barátkoztok. Én is érzem azt sokszor, hogy úgy szeretnék most napokat tölteni egy barátommal. Csak úgy, mert szeretem. Persze barátilag.

4 természetes, hogy jól esik ha valaki figyelmes kedves veled, és emiatt ragaszkodsz hozzá. Engem is elvarázsolnak néha így, hogy valaki kedves velem és egyből elszáll az agyam és azt hiszem, hogy úristen szeret! Pedig tudom, hogy nem csak olyankor minden elhomályosul és nem tudom magamat meggyőzni. És elkezdek gondolkozni, hogy mi lehet és biztos ő is szeretne többet stb.


Szerintem várd ki mi a helyzet, és ha csak barátilag közeledik akkor barátkozzatok, az nem baj ha a férjed mellett vannak barátaid is. De ha azt érzed, hogy ő többet akar illetve, hogy te is, akkor inkább ne találkozz vele annyit. Gondolom nem akarod megcsalni a férjed.

2009. jan. 9. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, és természetesen nem szeretném megcsalni, de még utalás sem történt köztünk a témában úgyhogy valószínű, tényleg csak figyelmes és kész, de azért jó tudni, hogy más is van néha hasonló helyzetben.
2009. jan. 9. 07:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!