Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kalandoznak a gondolatai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kalandoznak a gondolataim? Elégedett családi életem van. Mégis van egy férfi aki hát nem is tudom .

Figyelt kérdés
Olyan aranyos, sokszor eszembe jut és néha szívesen tölteném vele az időm. De semmi komolyra nem gondolok vele kapcsolatban.Mégis olyan furi ez a helyzet.Miért lehet ez?Talán ő is kedvel de semmi egyéb úgy gondolom.
2009. jan. 8. 20:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azért, mert barátra találtál, vagy hasonló.
2009. jan. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az érdekes az, hogy nem megyünk bele igazi baráti beszélgetésekbe,valami oknál fogva.Nem tudom miért.Pedig munkatársak vagyunk.Ha látja hogy valami nem stim akkor rákérdez mi a baj tud e segíteni vagy hasonló.Nem igazán nevezhetném barátomnak.
2009. jan. 8. 20:31
 3/14 A kérdező kommentje:
Már azért is lelkiismeret furdalásom van, hogy sokat gondolok rá.
2009. jan. 8. 20:32
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmi okod rá. Attól, hogy házas vagy, még lehetnek barátaid, és nyilván mindenkinek jól esik, ha figyelnek rá, törődnek és foglalkoznak vele.


Plusz... kapsz ugyanilyen törődést, figyelmet, stb. a férjedtől is? Ha igen, akkor semmi gond. Ha nem, akkor viszont érdemes lenne elbeszélgetned vele arról, hogy jólesne, ha kicsit több figyelmet fordítana rád.


De ha ilyen gond nincs, akkor annál jobb - és mint mondtam, barátkozni, ismerkedni attól még lehet. Amíg nem csalod meg, és tényleg csak barát az a másik, akkor az teljesen rendben van. Pl. én is házas ember vagyok, mégis sok kedves nő-barátom van - és nem azért, mert a feleségemmel bármi gond lenne, hanem egyszerűen mert szeretek barátkozni, új embereket megismerni, és jóban lenni másokkal.

2009. jan. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mondhatom hogy a popsim ki van ...-va. Tényleg így 13 év után is.És hát tényleg nem kívánhatok jobbat.Sokan örülnének ha ilyen párjuk és apjuk lenne a gyereküknek.pont ezért nem értem.A második válaszolótól kérdezem, soha nem gondoltál rá, vagy soha nem kívántad, hogy megsimogassonegy ilyen barátnőd, vagy hasonló? Semmi súlyosabb!Mert az eszem azért erősebb.
2009. jan. 8. 21:10
 6/14 anonim ***** válasza:
15%

Én lefeküdnék vele és kész...a férjed amiről meg nem tud az ugye nem fáj... csak kell valami amivel sakkban tudod tartani a pasit h ne köpjön be a férjednek...

Persze biztos szereted a férjed csak vágysz egy kis változatosságra, kalandra ennyi.

2009. jan. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

ÁÁ belehalnék a lelkiismeretfurdalásba.

Csak rám kéne néznie és kiolvasná a szememből.Egyébként szerintem előbb utóbb minden kideül, és sz sincs róla, hogy ez a férfi akarna ilyesmit tőlem.

2009. jan. 8. 21:22
 8/14 A kérdező kommentje:

bocs Javítás:

minden kiderül


Szó sincs róla

2009. jan. 8. 21:23
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom olyan tippet adsz neki hogy csalja meg a férjét?! Ilyet semmi képp ne tegyél. Várj egy kicsit ha emiatt lelkiismeret furdalásod van, ha rá gondolsz akkor próbáld meg elterelni a figyelmedet, vagy próbálj a férjedről fantáziálni :) Dobd fel a kapcsolatotokat egy kis romantikus kikapcsolódással, bízzátok a gyerekeket egy ismerősre/nagyszülőre és legyetek otthon kettesben. Sok sikert :)
2009. jan. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. jan. 8. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!